Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S Az fogamzásgátlásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Az fogamzásgátlásnak számít, ha a barátom a fenekembe dugja és nem a punimba? Nem akarok terhes lenni, de félek a tágulástól!

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 16:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Majd mondom neki a gumit.Jujjj nem akarok pelenkában járni.meg amúgy nnem csináltuk még sokszor, de majd akkor gumit veszek inkább.
2011. szept. 17. 10:00
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
Könyörgöm ha terhes leszel add örökbe, kíméld meg ennyi hülyeség átadásától.
2011. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Dehogy adnám örökbe!
2011. szept. 17. 19:08
 24/29 anonim ***** válasza:
34%
Szegeny gyerek!! ADd csak orokbe4 Te nagyon buta vagy!!vJezusom... veszelyesen buta! Tudod mit? Tagitsd csak ki a lukadat te szerencsetlen :D Legalabb hamarabb veged lesz. Nem kell hogy itt fertozd az emberiseget a hulyesegeiddel... off...
2011. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te még butább vagy, mert írni sem tudsz!Igen kitágítom a lukamat, ha én akarom.
2011. szept. 18. 13:33
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Ugy latszik masra ugy sem vagy jo :)
2011. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
inkább akaszd fel magad, mielőtt ilyen idiótát hozol világra, mint te magad!
2011. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
a tágulástól nem kell félned. nekem is van. csomó előnye van. pl: sokkal gyorsabban és lazábban tudsz szarni, a fing sem recseg annyira(letagadhatod ha te voltál). nekem mióta csináljuk kb a 1,5-szörösére nőtt és két hónappal az első fenekesdugás után már bele bírtam tenni egy 2cm átmérőjű fültágítót(azóta is benne van). egy hátránya van: kitörlésnél kb 2-3szor annyi a budipapír igénye és vigyázni kell nehogy egyet is a visszaáramló gázok beszippantsanak mert akkor doki. a sperma miatt pedig ne aggódj még ha benne is marad: lehet kapni olyan cuccot amivel a kisbabák orrából kiszívod a fikát. na azzal szépen kiszívod az utolsó cseppig. jó szórakozást :D
2012. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Xtassy ***** válasza:
67%
Szerintem a pasid titkolja hogy kancso. De most vicc nelkul. Nem szereti vaginaba ? Akkor kancso..ennyi. talan egy pasira gondol mikozben veled csinalja.
2018. jan. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!