Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20éves vagyok, sotretet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20éves vagyok, sotretet szedek a pattanásokra 2. hónapja és szeretnék elkezdeni egy fogamzásgátló gyógyzsert is de nem akarom h az orvos megvizsgáljon. De ha én mondom neki h milyet írjon fel akkor azt mondták nem vizsgál meg. De melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ajánlástól függ! Amúgy ha azt mondod neki hogy gyógyszert szeretnél akkor elküld egy vér és vizelet vizsgálatra! És mi az hogy melyiket ajánljuk??? Lehet ami nekem jó az neked nem lehet hogy a májad nem is bírná a gyógyszert ezért kell hogy megvizsgáljon! és nem mondhatod meg neki hogy milyet írjon fel... ezt kitől hallotad? és miköze van a pattanás gyógyszerednek ahoz hogy ne vizsgáljon meg a doki? mitől félsz?
2009. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerének azért van köze a bogyóhoz, mert elvileg azt a gyógyszert csak fogamzásgátlóval lehet szedni, mert káros a magzatra. És hogy véletlenül sem essen teherbe kezelés ideje alatt!


De nagy butaságot csinálsz ha nem vizsgáltatod ki magad!

Nekem egy 23 éves ismerősöm olyan trombózist kapott hogy kómába esett és mindent újra kellett tanulnia az ébredés után! Hál Istennek mára már jól van, de bele is halhatott volna. Ezt megelőzhette volna ha megvizsgálják, mint utólag kiderült soha nem is kezdhette volna el szedni!!!!

2009. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a sotret mellett NEM IS SZABAD fogamzásgátlót szedni,ha nem tudnád...
2009. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a SOTRET MELLÉ KÖTELEZŐ FOGAMZÁSGÁTLÓT SZEDNI MÉG A DOBOZRA IS RÁ VAN ÍRVA, HISZEN A SOTRET MAGZATKÁROSÍTÓ EZÉRT EGYÁLTALÁN NEM SZABAD TEHERBE ESNI!!!!
2009. aug. 17. 17:03
 6/6 anonim válasza:
100%
Tényleg kötelező a fogamzásgátló szedése!!!
2010. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!