Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kb egy hetes terhes a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb egy hetes terhes a nő akkor hogyan történik az abortusz? 1 hét terhesség már abortusznak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval az a gondom, hogy lehet teherbe ejtettem a barátnőm. 21-én lett volna a menstruációja, azon a napon görcsölt egy néhány órát, de nem jött meg neki a menstruációja aznap, szóval rendszertelen és késik, mert a következő napra rá elmúltak a görcsei.

Véletlen fordítva vettem fel egy pár nappal ezelőtt a gumit, majd fél perccel utána, mikor már a barátnőmbe voltam lejött a gumi és immáron a rendes irányba vettem fel a gumit. Így kerülhetett belé előváladék.

Így nagyon aggódom, hogy terhes, mert ha az lenne, akkor az egész életünk meg van pecsételve. (18 évesek vagyunk)

Így már csak az abortusz maradt, ha esetleg tényleg terhes. Ha körülbelül 1 hetes terhes a barátnőm, akkor az már abortusznak számít, ha elveteti biológiailag? Milyen módszert alkalmaz a nőgyógyász ilyenkor? Valaki legyen szíves felvilágosítani.


Segítséget várok, nem pedig lehordást a tudatlanságomért. Előre is nagyon szépen köszönök minden használható választ, sokat jelentene!


2011. szept. 23. 19:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%

Nem a tudatlanságodért hordalak le...

Bár azt se tudom neked miért számít, hogy elvetetése-e..


"Így nagyon aggódom, hogy terhes, mert ha az lenne, akkor az egész életünk meg van pecsételve. (18 évesek vagyunk) "


Erre gondoltál volna dugás előtt....Vagy előre gondolkodni luxus?

2011. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
28%
Igen, ez már abortusznak számít. Ja, és megöltök egy emberi lényt vele, gratulálok.
2011. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
a megtermékenyült petesejt beágyazódáshoz kell 7-10 nap, utána kezd el fejlődni a méhben, tehát 1 hetes terhességnél nem lehet még semmit csinálni, egyébként ennyi idő elteltével még ki sem derül. Az előző vérzés első napjától számolják a terhességet, tehát amikor meg kéne jönnie, akkor már 4 hetes terhes az illető. És igen, abortusznak számít.
2011. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, de a baba korát a vérzés kimaradásakor a doki 5 hetesnek fogja írni, mivel az utolsó vérzés időpontja az egyetlen, ami biztos, és nem az, amikor teherbe esett.

Neked amúgy sem lesz sok beleszólásod, hogy mi lesz a baba sorsa, egy 18 éves lány már fiatal nő, a szülei se szólhatnak bele, és ha akarja, megtartja, megszüli, te meg jattolsz életed végéig.


A hisztizés helyett vegyetek egy tesztet, és ráérsz idegeskedni, ha pozitív.

2011. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Szűz voltam, már hogy gondoltam volna ilyenekre, mikor azt se tudtam, hogy ebből meg abból baj lehet... újból: segítséget, értelmes válaszokat szeretnék, nem pedig lehordást...
2011. szept. 23. 19:59
 6/40 A kérdező kommentje:
Tesztet mikor vehetek? Nőgyógyász megtudja állapítani, hogy mi a helyzet?
2011. szept. 23. 20:02
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek egy tesztet,ha pozitív,akkor irány a nőgyógyász.

Ha nem,akkor is...

2011. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%
tesztet 2 héttel aktus után vegyél, előbb nem érdemes, simán mutat fals eredményt. Nőgyógyász sem lát korábban semmit. Esemény utáni sem jutott eszetekbe? 72 órán belül az is megoldás lett volna, nem a legjobb ,de egy abortusznál még mindig jobb.
2011. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

de ha észre vetted, hogy fordítva van a gumi rajtad, akkor minek vetted vissza ugyanazt a gumit rendesen, ami már megjárta a farkadat és most kifordítva dugtad a barátnődbe?

na mindegy.


lehet csak késik neki. nekem is volt ilyen nem is egyszer. egy hetet késett, görcsöltem aztán elmúlt, aztán megint, aztán megint nem. szóval még van remény. de azért vegyetek tesztet.

bármelyik drogériában kapsz, vagy patikában (Rossmann, DM stb)

2011. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%

18 éves vagy...ennyi idősen nem mentség az h szűz voltál...ami azt illeti más korban sem ha már szexre adja vki a fejét. De nem is értem el se olvastátok a gumin a használati utasítást? És sajnálom, de nagyon is megérdemled a lehordást, ha valaki előbb lehordott volna, nem történt volna meg a baj. És ha tudtátok h kerülhetett be ondó (ami jelen esetben egyértelmű volt), miért nem mentetek esemény utániért? 18 éves már felnőttnek számít.


Kívánom, hogy ne legyen baj, de itt csak a teszt és az imádkozás maradt, amit meg lehetett volna tenni azt elmulasztottátok sajnos.

2011. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!