Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor fog megjönni első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog megjönni első szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Kb 1hónapja veszettem el a szüzességem és azóta elég sokszor együttvoltam a barátottam de mindig védekeztünk.A hétvégén kellet volna megjönnie de még mindig nemjött.Elvileg nemlehetek terhes semmitől de kitdja.Mit tegyek ilyenkor?:(
2009. júl. 17. 02:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
barátommal*
2009. júl. 17. 02:09
 2/11 anonim ***** válasza:
gondolom nem tablettával védekeztetek, szóval vegyél egy terhességi tesztet. :/ (drogéria, Tesco, gyógyszertár)
2009. júl. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem első után másfél hetet késett. várj még egy hetet,aztán vegyél 2 tesztet
2009. júl. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem pontos volt utána, nem tudom, hogy ez egyénenként változó-e. Lehet, hogy túlstresszeled és azért van. Én vennék tesztet azért, most már megbízható eredményt ad.
2009. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első után én is nagyon pánikba estem, hogy terhes lehetek, pedig védekeztünk. Késett is majdnem egy hetet, pedig nem szokott. Mint kiderült az idegeskedés miatt volt, nem volt semmi probléma. Nyugalom, ha nem jön meg még egy hétig utána ráérsz aggódni!
2009. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek (én nődokitol kérdeztem szval biztos a válasz)

Az első szex SEMMIFÉLEKÉPPEN nem befolyásolja a menszeszed!!!

Max a stressztöl lehet. Vagy épp most nem a 28.napra jön meg. 28-36.nap között akármikor megjöhet.

És ha védekeztetek... ha gumival és a gumi nem szakadt ki.. ilyenek. akkor meg végképp nincs ok aggodni :)

Nyugiii :)

2009. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De azert ha nem jön meg 36.napra sem szóljál anyudnak :/
2009. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne félj, nincs semmi baj, nem vagy terhes... nekem rá 3 hétre jött meg, 2 tesztet is vettem, természetesen negatív lett, úgy láttam h nőtt a hasam, mamám szerint azért volt, mert valamilyen szinten az érintettlen testrész megváltozik, átalakul, mivel egy új dologra kell magát kiképeznie (pl.: szűzhártya kitágulása) késöbb rájöttem h csak bebeszéltem magamnak a terhességet és ezáltal a testem is úgy viselkedett, minthogyha az lennék, de aztán nem bírta tovább és megjött aminek meg kellett jönnie =DD tényleg ne idegeskedj ez miatt, nincs miért, ne is gondolj arra h terhes vagy, annyi az egész h egy új szakaszba léptél és már nem csak arra van a hüvelyed h ott jöjjön ki a havi ajándék, hanem most már ARRA a dologra is, tehát alkalmazkodik az újdonságokhoz a tested =DD
2009. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előzőt folytatom: a 36.nap csak egy átlag felmérés szüleménye... nem az fogja nekem megmondani h terhes vagyok!!! Minden ember különbözik, mindenkinek máskor jön meg, mindenkinek egyéni tapasztalatai vannak. Én azt mondom, amióta szexuális életet élek (kb. 1 éve) azóta folyton késik, volt h egy hetet, 2 hetet, az elején volt olyan is mikor 1 kimaradt. Nincs semmi baja a testemnek, nekem ilyet dobott a gép. csak gondoltam mondom h a 36. nap csak egy átlag!! Minden nőnek különféle módokon jön meg!
2009. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem ra ket hetre jott meg, nem kell parazni, pont amiatt nem jott meg mert stresszeled magad hogy terhes vagy
2009. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!