Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a hülyeséget hogy óvszert csak 18 felett lehet árusítani?

Figyelt kérdés

Győrbe a Sparba nem adtak gumit mert hogy csak 18 felett lehet vásárolni.

Barom egy ember volt aki bevezette. Megkérdezném tőle hogy lesz-e a gyerekem keresztapja! aszem csak nézne. am 17 F vok


2009. ápr. 26. 14:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
igen van:S:S az én barátomnak sem akartak adni a patikában!! pedig már 18, és haza kellett menni a személyiéért:S
2009. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

a törvény úgy szól, hogy szexuális segédeszközöket nem lehet árusítani 18 év alattiak részére KIVÉVE FOGAMZÁSGÁTLÓ ESZKÖZ - tehát óvszert is szabad! csak a bénák nem tudnak olvasni, és a törvénynek csak egy részét alkalmazzák

meg is keresem...


itt van:

Fogyasztóvédelmi törvény 1997. évi CLV. törvény:


2.§ v) szexuális termék: olyan birtokba vehető forgalomképes dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amely nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve a - rendeltetése szerint - szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a (->!!!!!!!)fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével (<-!!!!!!!!!),


16/A § (2) Tilos tizennyolcadik életévét be nem töltött személy részére szexuális terméket értékesíteni, illetve kiszolgálni.

2009. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak tudatlan volt, azért hitte azt hogy 18+os a gumi. Miért nem kérted meg hogy olvassa fel a dobozon hogy hol irnak korhatárt rajta.
2009. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért hülyeség, mert 16 éves kórtól lehet törvényesen szeretkezni.
2009. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy 14 éves kortól lehet törvényesen szeretkezni :D.
2009. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 14 éves kortól szabad:)

De hülyeségnek tartom, ha van ilyen törvény... A fiatalok nem fognak lemondani a szexről, csak mert nem lehet vásárolni...:) Csak épp több lesz a nem kívánt terhesség...

De ebben is megtaláltam a jót... Én veszek magamnak 15-20 csomit, azt eladom a fiatalabbaknak darabonként +100 forintért... Egy idő után elég szép kis összeget szedhetek össze:D

Ennyi erővel fel is lehetne adni egy újsághirdetést, hogy alig használt Rako Long Love gumi óvszer eladó:D:D:D

23/F

2009. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
TÉnyleg van ilyen törvény.már az óvszert se lehet venni 18év alatt...de amelyik barom kitalálta az összes gyereket amelyik nem kivánt odakellene neki adni..:Sés akkor jönnek md a stasztikával h mennyi a nem kivánt terhesség:S..hát ezek után többlesz nem gondolják?:S hülye barmok..gumira ráfog kerülni h 18 év korhatár...:Saz uj dobozokon rajta lesz.
2009. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Áhh tényleg inkább legyen terhes a csaj?!Én 1. is azzal érvelnél,hogy sehol sincs kiírva,hogy nem lehet eladni(mint pl ciginél)és a gumira sincs ráírva.

Ha pedig én lennék az eladó elkérném a személyit és hiába látnám,hogy még nem 18 mosolyognék,megköszönném mintha elmúlt volna 18 és átadnám a gumit.

2009. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha sehol nem tudsz szerezni, akkor kérd meg apucit, v idősebb havert! Mondjuk 19 évesen még mindig fater veszi nekem a gumit, mert lusta vagyok lemászni a boltba xD! Meg hát egyik apuka se vágyik a 17 éves gyerekétől unokája lenne! Szerintem fater tuti nem fog lecseszni ezért! =)
2009. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bazz. Ez tényleg egy ku.va rossz vicc.
2009. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!