Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a hülyeséget hogy óvszert csak 18 felett lehet árusítani?

Figyelt kérdés

Győrbe a Sparba nem adtak gumit mert hogy csak 18 felett lehet vásárolni.

Barom egy ember volt aki bevezette. Megkérdezném tőle hogy lesz-e a gyerekem keresztapja! aszem csak nézne. am 17 F vok


2009. ápr. 26. 14:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb nem adnak, kérd meg, hogy mutassa meg a kiírást, ami felhívja erre a figyelmet. (Tudod, szokott lenni ilyen kis tábla, hogy cigarettával meg alkohollal nem szolgálnak ki, ha nem múltál el tizennyolc.)
2009. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem egészen százas aki ezt kitalálta....Persze inkább legyenek tiniként szülök, és menjen kárba az életük mintsem hogy vehessenek egy szar gumit...
2009. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
De most akkor tényleg van egy új szabály vagy csak az van, amit írtak, hogy rosszul értelmezték a sexuális segédeszközök árusítását?
2009. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
derossz...miaz h nem lehet adni? vessenek majd magukra az állambácsik hogyha egyre több 13-17 éves terhes csaj lesz... mekkora gyökerek...
2009. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
há én ezt a lehetőséget kihasználtam volna arra hogy bealázzam az eladót, hívtam volna az üzletvezetőt, úgy kiröhögte volna mint a szél:D
2009. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%

Szerintem a jogszabály nem változott, tehát:


"Tilos tizennyolcadik életévét be nem töltött személy részére szexuális terméket értékesíteni, illetve kiszolgálni." ,DE


1997. évi CLV. törvény (Ftv)szerint:


"Szexuális termék: Olyan birtokba vehető forgalomképes dolog.....a fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével."


Vehetsz óvszert 18 év alatt.

2009. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a múltkor a Tesco-ban láttam új kiírást, de nem tanúsítottam nagy jelentőséget a dolognak, mivel nekem nem kell gumi. Én fogamzásgátlót szedek 14 éves korom óta. De most akkor azt se fogják odaadni a gyógyszertárba nemsokára vagy mi? Pedig ott van a nevem, korom, stb. Ha tabit lehet akkor gumit miért nem ? És 14 éves kortól lehet szexelni, és akkor majd gondolják hogy 14-18 éves koráig nem fog védekezni, vagy mi? Eddig is folyton a nem kívánt terhességek növekvő százalékával volt tele minden, meg hogy hány abortuszt csinálnak 18 év alatt. Ezzel fullra nem tom mit akarnak elérni. Ennél hülyébb(felelőtlenebb) törvényt nem találtak még ki soha sztem. Nem hogy örülni kéne, hogy néhány fiatal eljutott odáig, hogy védekezik, és most ezt is fel akarják borítani? Sztem szánalmas. 16/L
2009. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Nincs hatályban olyan törvény, ami tiltaná, fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszközt (óvszer, tabletta, etc.)vásárolhatsz 18 év alatt is.
2009. aug. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
a Tescoba Auchanban DM be vedd meg ott a kutya nem ugat bele hogy te hova kinek minek viszed azt a cuccott !! jó ???
2009. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 hegix válasza:
AKKOR INKÁBB LEGYEN TERHES VALAKI? MERT FOGAMZÁSGÁTLÓT MEG ESEMÉNY UTÁNIK CSAK 16 ÉV FELETT ÍR FEL A NŐGYÓGYÁSZ.
2013. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!