Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is van úgy vele, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy vele, hogy termékeny napokon nem igazán mer szexelni, még védekezéssel sem? Ilyenkor mennyivel kell óvatosabbnak lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szinte minden nőben benne van eza félsz. de ha megfelelően védekezel, nincs szükség többre
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, az óvatosabb nőkben benne van a félelem. Mi ilyenkor inkább az orális szexet választjuk, vagy extrán ügyelünk a gumival :)
2011. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én merek :D figyelni kell a védekezésre és ennyi.
2011. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, csak ez lenne az első, és nehogy valami hiba csússzon a dologba :D
2011. okt. 1. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉN abszolút nem foglalkozom vele, melyik nap van, úgyis mindig védekezünk, akkor nem mindegy?
2011. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom vele, alapból mindíg védekezünk.
2011. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!