Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel először voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel először voltam együtt(szűz még), épp hogy beléhatoltam(max 3-4cm)és rövid ideig tartott! Amikor kivettem nem láttam magamon semmit! Másnap bevett egy eseményutánit kb 30órával utánna! megeshet h ennek ellenére teherbe esett?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 01:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem.De a barátnödnek ajánlom a fogamzás gátlot vagy neked az ovszert.Mindig nem lehet bevenni az esemény utánít.Ti nektek is jobb volna,nem izgulnátok ezek utá állandoan.
2008. ápr. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy hogy egy szűz lányba egyből gumi nélkül hatolsz be.Remélem azzal tisztában vagy,hogy most egy kicsit hazavága a hormonháztartását!Legyen már annyi eszetek,hogy védekeztek!A csapból is az óvszer meg a fogamzásgátló folyik,és akkor hogy lehettek ilyen felelőtlenek?Csak gratulálni tudok!

A behatolás mélysége és ideje nem számít ateherbeeséskor,csak maximum csökkenti az esélyét az idő,de a mélység semmiképpen.

2008. ápr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Te címeres barom!
2008. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Az a gáz, hogy azt hiszitek, a sürgősségi tabletta mindent megold. Neked talán ige, de a barátnőd szervezetét tökre elcseszi, ebben kb annyi hormon van, mint 3 havi fogamzásgtlóban, most azért idegeshettek, mert vagy nem jön meg a tabi miatt vagy rosszul lesz a barátnőd. Büszke lehetsz magadra.
2008. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is csak gratulálni tudok! Óriási felelőtlenséget csináltatok. Tanuld meg használni az óvszert!
2008. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Jo 99% h nincs baj. De már nem azért kérdezem,de ennek aztán kurva sok értelme volt. Bele se hatoltál,akkor egyáltalán minek tetted be 3 cmre?? Kinek ovlt ez jo? senkinek. de még egy kurva károd bopgyotr is be kell vennie a lánynak. gratulálok
2008. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úristen te barom...most komm ennek semmi értelme sem volt!

Ha 3cmre tetted be,és tudtátok,hogy utána eseményutánit vesz be a barátnőd,akkor legalább kiélveztétek volna és berakod neki rendesen és el is mész...akor már úgyis mind1 nem?!

Gratulálok szép volt az első...

Fogadjunk,hogy ti is oylan 13-14 évesek vagytok vagy kevesebb...

CONGRATULATION!!!

2008. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hogy a szarba lehet ennyire nemnormális valaki?????HAVER SZTED MIA SZARNAK TALÁLTÁK FEL AZT A ROHADT GUMIT????? NEM HALLOTTÁL MÉG ILYENRÖL????NA MEGA BNÖDNEK IS GRATULÁLNI TUDOK.hogy lehet ennyire felelötlen valaki????egy eseményutáni teljesen felborítja a hormonháztartást.mire az rendbe jön az jó idö.GRATULÁLOK NEKTEK.BALFASZ.
2008. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ilyen hulyeseget. Tudtad h az esemeny utani tablettat egy evben nem lehet tobbsszor mint 3 szor hasznalni egy evben mert olyan eros hormontartalma van?
2008. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok eszetek volt mondhatom.. Grat mindkettőtöknek.. egyetértek az előttemszólókkal!! Írtó nagy baromságot csináltatok...
2008. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!