Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt ilyen veletek? 3 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen veletek? 3 hónapja szedem a fogamzásgátlóm, péntekenként szokott megjönni. ( tabiszünet alatti 4. napomon ) Maazonban még semmi. Volt már olyan h késett nektek?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedem a fogamzásgátlóm, péntekenként szokott megjönni. ( tabiszünet alatti 4. napomon ) Maazonban még semmi.. volt már olyan h késett nektek?
2011. okt. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
TERHES VAGY!
2011. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mitmivan? ***** válasza:
Igen, volt már ilyen, mondjuk valószínűleg azért mert összecseréltem a bogyókat. Lehet hogy holnap megjön és onnantól kezdve aznap jön meg máskor is.
2011. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt egyszer. Nekem mindig vasárnap délelőtt jött meg, míg szedtem, és kb. fél év utána egyszer hétfő este. Én akkor eléggé megijedtem, de szerencsére nem volt "baj".
2011. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 7. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
7 napos szünetben kell megjönnie, semmi nem indokolja, hogy órára pontosan 28 naponként jöjjön meg
2011. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!