Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer helyes használata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer helyes használata?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de inkább felteszem, minthogy védekezés nélkül csináljuk.

A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt. Igazából nem szeretnénk gumival, de én már nagyon vágyok rá, és hát a tegnap reggel úgy alakult, hogy "eldöntöttük", nem tudunk tovább várni, így akár gumival is elkezdenénk (elnézést, nem tudok fogalmazni), lehet, hogy már ma éjszaka. Mivel nekem ez lenne az első (és neki is), és eddig nem érdekelt gumival, ezért nem igazán tudom, hogy hogyan. Egy hülye próbálkozásunkból már lett probléma, nem szeretnénk újra ilyesmit (erről nem írnék). Oké, kiszorítom a végéből a levegőt, és felgörgetem. Lehet, hogy gáz, de egyszer egyedül megpróbáltam, csak méretpróbaként. Minden jól összejött, semmi probléma. Amit nem tudok az az, hogy fel kell-e a húzni a fitymát... Nagyon nem szeretem, ha valami hozzáér csupaszon a makkomhoz. Nem lenne ez rossz érzés szeretkezés közben? Fel kell húzni a fitymát? (Van egy olyan érzésem, hogy igen.)

Mégegyszer elnézést a hülye kérdésért, csak tapasztalatlan vagyok, és inkább megkérdezem, mielőtt úgy alakulnának a dolgok ahogy nem szeretném/szeretnénk.

Hülye válaszokat nem szeretnék.

Köszönöm!


2011. okt. 9. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
a fittymát le kell húzni és ugy képzeld el hogy ugy még tovább is fog tartani mert nincs mi csúszkáljon a makkodon. De az óvszerek dobozán van használati utasítás képpel meg szöveggel is.
2011. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a használati utasításon egy szót nem írtak erről. Ennek ellenére köszönöm a választ! :)
2011. okt. 9. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a felhúznit úgy érted, hogy lehúzni, akkor igen :)


szerintem nem gáz, hogy megkérdezted, eléggé "szabadkozol" is, legalább tájékozódsz, értékelendő... szerintem.

2011. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen érdemes felhúzni a fitymát

meg lehet próbálni fitymával is, de úgy nem az igazi

amikor gumi nélkül csinálod akkor magától felcsúszik a fitymád a hüvelyben

2011. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figy, néhányszor recskázz gumiban egyedül, és akkor kitapasztalod ennek minden csínyját-bínyját
2011. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

veszel egy doboz gumit- és elolvasod a papírost, amit adnak hozzá


vagy google: óvszer használata

[link]

2011. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!