Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer használata!? Mindent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer használata!? Mindent jól tudok róla, amit kihagytam légyszi egészítsétek ki! Lent.

Figyelt kérdés

Szóval nemsokára lesz az első alkalom és úgy gondolom fontos a védekezés, egyik legfontosabb és nem szeretnék semmit elrontani (17 éves vagyok).

Szóval először is óvszert óvatosan bontjuk ki ,ez az megsértheti blabla :) a spermazsákot a hüvelyk és mutató ujjal összefogjuk hogy ne legyen benne levegő majd a pénisz tövéig letekerjük az óvszert :)

Az igaz hogy akkor húzzuk csak fel amikor teljesen "feláll"? Félig lankadt állapotban nem lehet? Ill. nem ajánlatos? Az normális ha ráncos egy picit mikor fel van téve? és az utolsó: a spermazsákot ugye össze kell fogni és ha olyan "összefonnyadt állapotba" van az a kis zsák akkor nincs benne levegő, tehát jól van fel téve?


Előre köszöönöm az értelmes válaszokat! :)


2011. júl. 20. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

na nézzük

fiú vagy vagy lány?


kibbontod

végét tényleg megfogod, hogy ne legyen benne levegő

amikor jó merev, és csak akkor, felhúzod

fityma ne legyen a makkon

ha ez megvan akkor letekered a végéig

amit nem írnak le:

ha letekerted a végéig, akkor a pénisz bőrével közösen még előre húzod (ael a testtől) és még letekered

ez azért kell, hogy ne forduljon elő olyan baleset, hogy nagy reszelés közben leesik, csajban/benned marad


ha fiú vagy: azt mondanámm, hogy vegyél egy csomaggal a nagy alkalom előtt, és otthon, nyugiodt körülmények között, próbáld ki, gyakorolj

ne a csaj előtt bénázz

2011. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

"Az igaz hogy akkor húzzuk csak fel amikor teljesen "feláll"? Félig lankadt állapotban nem lehet?"

Igen, különben könnyebben lecsúszhat, illetve ilyenkor lényegében az aktus közben kerül fel normálisan, ami rizikós. Félig lankadtan nem is lehet rendesen felhelyezni.


"Az normális ha ráncos egy picit mikor fel van téve?"

Ha picit, akkor igen, közben így is kisimul valószínűleg. Nagyon ráncos azért ne legyen.


"a spermazsákot ugye össze kell fogni és ha olyan "összefonnyadt állapotba" van az a kis zsák akkor nincs benne levegő, tehát jól van fel téve? "

Igen, akkor van jól feltéve, ha a spermazsák "fonnyadt" állapotban van. Ha rá van húzva feszesen a makkra, akkor a sperma nem tud hova menni és esetleg kidurranthatja a gumit.

2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

előszöris, felelősségteljességre utal, h egyáltalán ide irtál és h ilyen odafigyeléssel készülsz fel a nagy eseményre. (:

igen, az óvszert csak merev hímvesszőre lehet felhúzni, félig lankadtra nem ajánlatos. teljesen normális szerintem ha kicsit ráncos, de elvileg ha merev, akkor nemkéne annak lennie. össze kell fogni a sperma zsákot igen, különben a sperma a levegőtöl nemtudna hova menni.

remélem elég értelmes válasz volt ((:

2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt én is javaslom, hogy előtte egyedül próbáld meg felhelyezni, hogy akkor már rutinból menjen.
2011. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettetek:) Amúgy lány vagyok, egyszer már próbálkoztunk és igen az volt a baj hogy nem volt elég merev a páromnak :) Abból az okból hogy az a tudat élteti hogy mivel nem elég merev így nem elég nagy és így nem fog annyira fáj nekem... de akkor ezek szerint teljesen merevnek kell lennie! :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 20. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, arra esetleg egyikőtök sem gondolt, hogy végigolvassa a dobozban talált papírt ?
2011. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

félig merev péniszre nem is tudom, hogy akartátok ráhúzni. A butaságotok még ebben a korban aranyos, bár nem árt nemsoká' kinőni;)

Amúgy én hogyha félig merev állapotban húzom rá, akkor teljesen lelankad.:D Ha teljesen merev állapotban, akkor csak félig lankad le, és aztán barátnő csókkal és ott lent pedig kézzel besegít, és kb 1 perc és majd szét durran.

2011. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!