Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kisebb megszakítással szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb megszakítással szedem a Diane 35-t, és most huzamosabban egy hónapja újra. Lefeküdtem a barátommal miután beszedtem az utolsó szemet is, és elviekben már meg kellett volna jöjjön. Lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy megszakításokkal? Hogy-hogy huzamos egy fogamzásgátlónál az hogy egy hónapja szeded? Az egy levél... Ezt nem igazán értem. Beszedted a levél utolsó szemét, akkor lefeküdtetek, és nem is vettél be azóta gyógyszert vagy igen? Tisztázd légyszíves, hogy hogy szeded, mert így nem lehet érdemben válaszolni.

Vagy csak én vagyok ilyen gyökér, hogy nem értem?

2009. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először kb tavaly májustól szedtem januárig, és most kezdtem el nemrég újra, azóta szedtem be egy levéllel... és utána egy nappal volt ami volt, pénteken kezdem az új levéllel...
2009. ápr. 29. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha nem volt hasmenésed, nem hánytál és nem maradt ki egy szem sem, nem valószínű, hogy terhes vagy. A lelked megnyugtatására vehetsz egy tesztet persze. Pár száz forintért már lehet kapni, ha esetleg attól félsz, hogy kiverik a balhét, ha megtalálják, mintha az ég szakadt volna le, akkor tesztelj reggel, és hajítsd ki jól a kuka aljára, a dobozát meg aprítsd fel. :P

Egyébként a fogamzásgátlók tájékoztatóján is azt írják, ha egymás után kétszer nem jön meg, akkor érdemes orvoshoz fordulni, de még akkor sem biztos, hogy terhes vagy, lehet, hogy a gyógyszer miatt nem jön meg. Nyugi. :o)

2009. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló tablettát nem szabad össze-vissza szedni. 1-2 hónapig szeded, majd nem, majd megint. Ez nem jó. Ugyan kevés hormonanyagot tartalmaznak a mai korszerű készítmények, de akkor is csak hormonkészítmények és hatásmechanizmusuk szerint átveszik a szervezet hormonális irányítását.

Hogy terhes vagy-e? Csak hogy megnyugtasd magad, vegyél egy gyorstesztet!

Légy jó! Üdv!

2009. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!