Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki megszakitással védekezik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megszakitással védekezik, az a napokat is számolja? Vagy nem?

Figyelt kérdés
aki nem hive ennek, ne irjon. olyanokat kérdezek, akik ezt a módszert használják, hatásosan.
2011. aug. 8. 11:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Aki megszakítással védekezik, az MINDIG megszakítással védekezik. Milyen napokat kell számolni?
2011. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
csak gondoltam, h kombinálják naptármódszerrel. te azzal védekezel?
2011. aug. 8. 11:59
 3/29 anonim ***** válasza:
Kombinálhatod akármivel ez nem védekezés. De ha olyanokra akarsz hallgatni akik csinálják hajrá. Egy barátnőm is kombinált, meg is lett az eredménye fél év ilyen módszer után. Nem értem hogy vannak ilyen könnyelmű emberek. De hát hajrá.
2011. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nyilván azért, mert ez az egyedüli módszer, amit alkalmazhatok. bizonyos okoknál fogva. de szépen leirtam a kérdésben, h azoknak a válaszára vagyok kiváncsi, aki igy csinalja.
2011. aug. 8. 13:13
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

olyan nincs, hogy ez az egyedüli módszer, amit használhatsz. ez csak kamu. pasid biztos nyávog az óvszer miatt (ha latexallergia, akkor közlöm, van latexmentes óvszer is.)


az a pasi egy önző senkiházi f*szkalap, aki beletörődik abba, hogy a bnője védekezés nélkül szexeljen vele-.-" az én barátom soha az életben nem hagyta volna.


ja és. a megszakításos módszer NEM VÉDEKEZÉS.

2011. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nem tudtok olvasni?? nem vagyok ilyen válaszokra kiváncsi!
2011. aug. 8. 13:17
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

márpedig az ír ide, aki akar, és azt, amit akar:) mivel gátolod meg? ha már ilyen hülyeségre adod a fejed, akkor viseld el a kritikát! vagy az már nem megy?:)


mondanám, hogy remélem terhes leszel, és akkor megtanulod a leckét, csak szegény gyereket sajnálom. inkább az abortusz, mint a gumi..?? nem vagytok normálisak.

2011. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
jaj de jó, h itt mindenki ilyen okos. nem vagyok tizenéves, viselném a következményeket. és elvárnám, h ne tizenévesek irogassanak ide, akiknek csak a gumi jelenti/jelentheti a védekezést. ha annyira okos vagy, tudhatnád, h még peteérékor is, amikor beleélveznek a nőbe, 20 % h terhes lesz a nő.. sőőt, egy ciklusban mindössze 4 óra hossza áll rendelkezésre, h megtermékenyüljön a petesejt. ezt pedig 1 orvostanhallgató mondta. ezeknek a tényeknek a tudatában tettem fel a kérdést, és tapasztalatokat szeretnék. nem erkölcscsőszködést.
2011. aug. 8. 13:26
 9/29 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz a megszakítás mellé valamilyen helyi spermicidet? Krém, tabi, hüvelykúp, megszakítással+napszámlálással együtt már használható. Azt meg nem gondolom, hogy az összes ilyenre allergiás lennél. Hüvelyed meg biztos van, hogy bele tudd tenni. ;)
2011. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
igen, pharmatex és a naptármódszer is megvan. csak most voltunk tengeren, elfogyott a pharmatex, minket meg elkapott a hév.. másnap rohantunk a patikába, ahol nem akartak kiadni 72 órásat.. turistaként meg rengeteget kellett volna perkálni az orvosi ellátásért, már ha volt ilyen abban a kicsi városban.. :(
2011. aug. 8. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!