Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Postinor-2 esemenyutanni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postinor-2 esemenyutanni teblettat vettem be. az elso szemet tegnap este a masodikat ma reggel, de semmien mellekhatast nem eszleltem. Honan tudom hogy Hatott-e?

Figyelt kérdés
tesztelni meg nemtudok,es idegeskedem amiatt hogy nem hatott a tabletta
2009. ápr. 30. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj h nincs mellékhatása. egyebkent még lehet, fajhat a fejed, meg rosszul lehetsz tőle. biztos h hatott, ha rendeseb bevetted mind a kettőt. en is mar vettem be ilyet, és hatott. az orvos csodalkozva nézett amikor elmentem vizsgalatra és elmondtam ezt mind, és kérdeztem h akkor terhes vok-e. azt mondta h ha ez se hatna, akkor nem érezhetnénk magunkat biztonsagban. ne idegeskedj, ez nagy hormonmennyiség, szinte elképzelhetetlen h ne hasson. a tovabbiakban viszont inkabb szedjel fogamzasgatlot.
2009. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy pár nap múlva meg fog jönni. 5 napon belül, vagy legkésőbb 5 nap múlva. Ez jó kis hormonbomba volt. Viszont ha nem volt más megoldás...

de javaslom, hogy tényleg keress fel egy dokit és írass rendes gyógyszert, mert ez többet árt, mint használ.

2009. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemszeretnek fogamzas gatlot szedni mert meg fiatal vagyok (16) ... most pedig elszakadt a gumi .... remelem hogy soha tobbe nem fordul ilyen elo :(
2009. ápr. 30. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A gumiban nem biznék. akkor annyit tehetsz még h gumival megszakitva (marmint a pasi kiveszi mielőtt elmegy), igy meg lehet akadalyozni a guminak a lecsuszását. a termékeny napokon meg nincs sex.
2009. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

Tudom nem akarsz szedni fogamzásgátlót de, nézd!


- Egy nő egész életében csak 3x vehet be eseményutánit!

- Inkább naponta egy kevés hormon mint egy egész bomba amit pl most bevettél.

2009. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem életében 3 szor, hanem egy évben 2 szer. de nem ajanlatos, mert elég káros.. csak a nagyon sürgős esetekben ajanlott.
2009. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!