Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése gyengíti az immunrendszert?

Figyelt kérdés
Mióta szedem, 3x voltam náthás (megfázás, influenza), máskor egy télen max. 1x.
2009. máj. 1. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Sztem nem gyengiti, mert hormonok vannak benne. az antibiotikum gyöngitheti az immunrendszert. lehet h mastol gyengült le a tied, pl. dohanyzas, stressz.
2009. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem dohányzom, mostanság nem is iszom alkoholt. az életem kicsit stresszesebb, de szedek nagy mennyiségű C vitamint, bioflavonoidokat, ásványi anyagokat meg mindent amit kell... nem értem ezek mellett hogy lehetek még most is beteg :S
2009. máj. 1. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. a stressz elég ahhoz h legyenguljon az immunrendszered. de jön a nyar, talan nem lesz annyi gondod. ha nincs mas, menj el egy vérvételre.
2009. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Fogamzásgátló mellé ne szedj nagy mennyiségű C vitamint! 1000 mg felett kiüti a hatását, aztán pont ellenkező hatást érsz el vele!

Szerintem nem gyengíti a hatását, 5 éve szedem, ez idő alatt kb ha kétszer voltam beteg (lekopogom) :)

2009. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit szedtek?
2009. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eddig kb. évente 1x voltam beteg. Mióta szedem, folyamatosan elkapok kisebb nyavalyákat... De ez lehet, hogy csak azért van, mert a lelki bajok is gyengítik az immunrendszert én meg eléggé meg vagyok törve.

A C-vitaminról annyit, hogy csak óvatosan, mert teherbe eshetsz miatta, mivel nagy mennyiségben csökkenti a tabi hatását, mivel a májenzimeket befolyásolja, ami meg a felszívódásra van hatással. Ez tudományosan bizonyított tény és a nődokinál is rákérdeztem. Napi 300 mg-nál több C-vitamint nem tanácsos szedni!!!

2009. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap kérdeztem meg a nagybácsimat erről, aki már 35 éve orvos, es azt mondta h ennek semmi köze az immunrendszerhez.
2009. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!