Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már mással is olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már mással is olyan, hogy szabályosan szedte a fogamzásgátló gyógyszert (nekem Belara) és nem jött meg neki a 7 nap szünetben? Kétségbe vagyok esve...

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban előfordul az ilyen! De nem kell aggódni, majd megszokja a szervezeted!
2008. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez már nem az első hónapokban van, fél éve szedem már.
2008. márc. 16. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ilyen helyzetben vagyok, 3 éve szedem és most az utolsó hónapban nagyon kicsit jött csak meg, most meg szinte egyáltalán.Vettem tesztet, de azt mutatja nem vagyok terhes. Azért még aggódom...

2008. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az lesz holnap az első dolgom, hogy veszek egy tesztet... Én most arra jutottam, hogy a köv. havit már nem szedem be. Szerintem nem bírja a szervezetem.
2008. márc. 16. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal baj, hogy nembírná a szervezeted! Az másképp jelentkezne! Ne hagyd abba, hanem menj vissza a dokidhoz, ő majd megmondja, hogy mi a teendő!
2008. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben tényleg tesztelj eggyet! Teljesen mindegy mi az eredmény, irány a doki!

Ha nem bírná a szervezeted, akkor az nem így jelentkezne, hanem:szédülés, hányinger, gyomorfájás stb..

Gondolj vissza az elmúlt hónapra, történt valami olyan ami miatt teherbeeshettél? Hánytál, hasmenésed volt a bevételt követő 4 órán belül? Esetleg elfelejtetted bevenni és nem pótoltad 12 órán belül? Valószínű ezeket a doki is meg fogja kérdezni!

Sok sikert! :)

(első válaszoló)

2008. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mikor beteg voltam, megkérdeztem az orvosomat, hogy szedhetem-e a fog.tabletta mellett, azt mondta, hogy nincs rá hatással. Nem hánytam, nem volt hasmenésem és mindig rendszeresen szedtem, úgyhogy azért nem értem. Viszont az elmúlt 2 hónapban 4-5 napig volt enyhe köztes vérzésem. A nőgyógyászom akkor mondta, hogy lehet, hogy nem bírja a szervezetem...

Köszi a válaszokat

2008. márc. 16. 15:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet: Nem vagyok...:) De "kicsit" azért zavar, hogy mi van velem. Mindenesetre abbahagytam a gyógyszert.
2008. márc. 17. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!