Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle eseményutáni után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle eseményutáni után mégis terhesmaradt járt igy valaki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 30%-ban nem hatékony.

Biztos, hogy más is járt így.

Sőt, van aki abortusz után! is terhes maradt.

2011. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
abortusz után? szegény baba..
2011. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam, hogy csak az egyik magzat ment el tőle.
2011. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jézusom:S Akkor lehet h terhes vagyok?Megvolt a mensim vagy is az elsö nap jött .Ovszerrel csináltuk de kiszakatt és belémélvezett:S rá 12 orára vettem be a bogyot.De nemtudom h mivan ha babám van biztos h nem vetetem el msotanában nézegettem videokat az abortuszrol hát...elbögtem magam....
2011. okt. 17. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Én olvastam itt több olyan kérdést is ahol az lett az eredmény, hogy hiába vette be az eseményutánit, mégis terhes maradt.

De az esetek többségében azért hat.

De ne aggódj, rajta van a papírján, hogyha be is vetted, de terhes maradsz, a baba egészséges lesz, és a tabletta nem lesz rá hatással.

2011. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ééés az igaz h mivel mensturálok vga yis más mulloba van.Tehát menstruácio alatt estem esetleg teherbe akkor tényleg fogyatékkal fog születni a babaám?:S vagy valami baja lessz egy ismerösöm modnta a neten ekrestem rá de nemtaláltam yilet jajj remélem nincs igy:S
2011. okt. 17. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen, hogy ezért fogyatékos lesz a baba, de ha nem a legideálisabb időpontban esel teherbe, akkor a vetélés aránya gyakoribb, de ha a baba megmarad, nem lesz semmi baja attól.

De ne éld még bele magad, egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy.

Majd az aktustól számítva legalább 2 hét múlva tesztelj, és akkor kiderül remélhetőleg.

2011. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a kb 30% azért marad terhes mert nem helyesen alkalmazza. Ha időben bevetted, (ami úgy olvasom megtörtént) nem hánytad ki 3-4 órán belül és nem vettél be fejfájás elleni gyógyszert akk hatni fog. Vegyél a baleset után 2 héttel tesztet ha bizonytalan vagy, az majd megmondja h hatott-e.

22/L

2011. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!