Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van ilyen? Escapelle eseményut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Escapelle eseményutáni tabit hiba vette be 72 orán belül akkor is terhesmaratt? Én 12 orára rá vettem be.

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van, de elég valószínűtlen, ha gyors volt és rendesen vetted be, nem hiszem hogy gond lesz belőle azt leszámítva hogy adtál egy hatalmas pofont a hormonjaidnak.
2011. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, elvégre az sem 100%-os.
2011. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyolcvanvalahány százalékos a hatékonysága átlagosan. Szóval igen, előfordul.
2011. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De voltmár valakinek ilyen? hogy, nemhatott ? ezt akartam kérdezni csak nemengette ugy kiirni:S:D
2011. okt. 16. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2011. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És neked h volt?::S az aktus után hány orára vetted be? 1 hét után szerintetek csináljak tesztet?
2011. okt. 16. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

1. Ha elolvastad volna a papírt, amit adtak hozzá (tudod azt nem azért rakják bele a dobozba, hogy a seggedet töröld vele), akkor láthattad volna, hogy csak kb. 86%-ban hatásos.

2. Amíg írni és olvasni sem tudsz normálisan, addig nem kellene szexelned.

3. Ha már szexelsz, legalább védekeznél.

2011. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sehogy, mivel fiú vagyok.

Te meg ne parázz, tök fölösleges, attól nem lesz jobb.

A gyógyszernek annál nagyobb a hatékonysága, minél hamarabb veszed be.

12 óra az nagyon gyors, nagy valószínűséggel hatni fog.

Terhességi tesztek aktus után 2 héttel jeleznek nagyjából.

2011. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves 17:11-es

Arre nem gonodltál hogy kiszakadt a gumi?!


kedves kérdező, nekem kb 1 éve kellett ezt a gyógyszert bevennem( kiszakadt a gumi) és nekem hatott. Kb 2-5 órára rá vettem be, mert röktön elszaladtam a nődokihoz... sajnos bennem akkora nyomot hagyott hogy azóta nem tudom hagyni a páromnak hogy gumival belémélvezzen... annyira félek tőle hogy megint kiszakad:/

2011. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
"Arre nem gonodltál hogy kiszakadt a gumi?! " ez teljesen logikus lenne, mivel az írás és olvasás nehézkes neki, nyilván a gumi tájékoztatóján lévő piktogramokkal sem boldogul ;)
2011. okt. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!