Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kellene tennem? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Csak normális, komoly válaszokat légyszíves!

Figyelt kérdés
1 hete lefeküdtem a barátommal, ez volt az első, és nem is számítottam rá szóval nem szedtem fogamzásgátlót. A menstruációm már 4 hónapja késik, úgy hogy nem voltam eddig senkivel, de így most hogy tudnám eldönteni hogy most mi van? És ha terhes lettem mit tudok tenni ellene, úgy hogy ne tudja meg senki. Nemigazán szeretném elmondani senkinek.
2011. okt. 19. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
utolsó, nem volt előtte senkivel kapcsolata!! olvasd el a kérdést!
2011. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
1 hete feküdtem le először vele. előtte pedig nem volt semmi! 4 hónapja késik és ez ettől független
2011. okt. 19. 19:53
 13/18 anonim ***** válasza:
miért nem vettél be 72 orasat?
2011. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg vmi hormonális problémád van, és peteérésed sincs. Szerintem nem vagy terhes.El kellene menned orvoshoz, hogy miért nincs vérzésed.

De azért védekezni kellene.

2011. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Istenem a sok gyökér, aki nem tud olvasni.

Először is, vegyél egy tesztet 1 hét múlva és abból majd megtudod, hogy terhes vagy e. Másodszor, legközelebb védekezettek, hogy ne kelljen paráznod, ha spontán késik. Harmadszor pedig, mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, mert 4 hónapos késés nagyon nem jó.


Ja és ha netalántán terhes lennél(ami egyébként nem valószínű), akkor mindenképpen kell melléd egy nagykorú. Nem tudnád teljesen titokban tartani. Ja meg 30-40ezer forint..

2011. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

jajj szegénykém. Hát igen ilyen ez a tanácstalanság.

Én 6 évig szedtem gyógyszert, abba kellett hagynom a nyáron, mert elkaptam egy fertőzést. :S azóta óvszerrel védekezünk, de nekem is késett a mensim 1 hetet már attól paráztam, de vettünk tesztet és nem volt semmi gáz hála istennek. de nekem most a hormonzavar miatt van ez sajnos..nem valami jó érzés de ez van most. de a gumival is vigyázni kell mert nekünk első ilyen alkalommal kiszakadt a gumi, és még jó h a barátom kivette mielőtt elment volna, mert különben már lennének gondok...

2011. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedvesem védekezni kell! Nekünk nőknek kell okosnak lenni és vigyázni magunkra, más nem teszi meg helyettünk.

Nem valószínű, hogy terhes vagy, azért 4 hónaposan már éreznéd.

De mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt. 17 évesen azért már ennyire nem szabadna, hogy rendszertelen legyen a ciklusod. Egyúttal fel is irathatsz magadnak fogamzásgátló tablettát.

Titokban tartani nem fogod tudni, ha mégis összejött a baba, ugyanis művi úton a terhességet a 12. hétig szakítják meg. Szerintem pedig ebből te már kicsúsztál, ha úgy van.

2011. okt. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
utolsó, nem 4 hónapja terhes!!!!!!!!!! csak 1 hete fekudtek le a baratjaval, de 4 hónapig nem volt mensije!!!!!!!
2011. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!