Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha kifelejtek 1 tablettat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifelejtek 1 tablettat a masodik heten abbol lehet gondom?

Figyelt kérdés
Szeretkeztema baratommal ugy hogy belem elvezett. es csak masnap lattam hogy nem vettem be atablôettat.Potoltam kb.16 ora utan.Aznap meg este is bevettema tablettat ugy ahogy kelllett.Lehetek terhes?Minervazt szedek es azt irja az utmutato hogy nem lehet semmi bajom.
2009. máj. 3. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt írja, akkor nem lehet semmi bajod...

De akkor nem értem, miért irtad ki, ha megvan a válaszod.


Egyébként meg ettől függetlenül lehet baj.

Ez pont az a biztos válasz, mint:

az esetek kb 1-5%-ban lyukad ki a gumi, vagy pontosan nem tudom, mennyi százalékos esély van rá, de baromi kicsi, az biztos, de mégis kiszakad.

Hát annak pehhe van, mert benne van abba a 0.xx százalékban.

Hát sok szerencsét, hogy nem történt semmi baj sem.

2009. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem ezt szedem, de nekem is azt írja a tájékoztatója, hogy ha a 2. héten hagyok ki egy tabit, abból nem lehet gond!
2009. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd be 12 órán belül és akkor nem lesz semmi gond.
2009. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!