Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ekkora méretre mekkora és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora méretre mekkora és milyen óvszer kell?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, ebből adódóan totál járatlan a témában. Hamarosan elveszítem a szűzességem, de nem tudom, hogy milyen méretű óvszer kell a péniszemre. Úgy meg nem szeretném, hogy besétálok a gyógyszertárba és elmondom az eladónak, hogy kéremszépen ekkora meg akkora, mit ajánl?


Szóval a hímvesszőm hosszúsága 18,5, vastagsága pedig ~5,5 cm. Milyen méretű óvszert vásároljak?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 25. 20:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
48%
Szia igenis vedd gyógyszertárba vagy szexboltban ott megbízhatóak ha 5,5 cm akkor talán az 56-os jó még neked ha nem lenne jó akkor csak szexboltban kapsz 58-sat :) remélem segített
2012. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!