Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyot hibáztam, lehet terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot hibáztam, lehet terhes leszek?

Figyelt kérdés
Már 2 éve szedek volina fogamzásgátlót és ebben a hónapban elfelejtettem a második héten 3 tabit bevenni.Menzeszig még 5 nap. Voltunk együtt a párommal.Azt szeretném megtudni ha megjön akkor nem vagyok terhes ha nem akkor egyértelmű vagy a gyógyszer miatt mindenképpen megjön, ha így ha úgy?
2011. okt. 26. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha 2 éve szeded, nem túl gyakori a mai világban, hogy ilyen egykönnyen teherbe esel.

Persze, ez csak az én véleményem.

Ha nem jön meg, akkor bizony állapotos vagy.

Teszt, nőgyógyász!

2011. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, akkor elmaradhat a vérzés, de lehet gyengébb, illetve pecsételős vérzés is, sőt még egész menstruációszerű is. Én azt ajánlanám, hogyha meg is jön, miután elmúlt vegyél tesztet, és ha negatív egy hét múlva mégegyet.

Ha az is negatív, akkor nagy valószínűséggel nem lettél terhes, csak szerintem azért jobb így biztosra menni.

Én ismerek olyat, aki hónapikg nem vette észre, mert nem maradt el a vérzése a tabi mellett. A tesztnek viszont tabitól függetlenül ki kéne mutatnia elég nagy biztonsággal egy-két héten belül. Csak jobb kettő mint egy, mert gyakran előfordul fals pozitív.

2011. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14:54 vagyok, és fals negatívat akartam írni! fals pozitív nagyon nagyon nagyon ritka
2011. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász biztosabb, mint a teszt. Ha biztosra akarsz menni, inkább hozzá fordulj!
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz leghamarabb az utolsó menstruációja után 6 héttel mehet, addig nincs értelme, mert uh nem mutatja ki

de jobb 7. hétre menni, mert 6. héten is lehet, hogy még nem kimutatható

2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha eddig szedtem akkor nem lehetett peteérésem nem? Vagy rosszul tudom.és ha kihagytam 1 szemet együtt voltunk de utána másnap szedtem normálisan és megint elfelejtettem egyet így nem gátoltam meg hogy baba legyen?
2011. okt. 26. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:

ha kihagysz egy szemet, akkor akár aznap vagy másnap is lehet peteérésed

nem tudhatod hogyan reagál a szervezeted a gyógyszerkimaradásra

van akinek gyógyszer abbahagyása után hónapokig nincs peteérése, van akinek meg egyetlen szem kihagyásától van

2011. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el a tájékoztatót.

Az enyémen az áll, hogy akkor 100%-os a védedekezés, ha pontosan szedjük, úgy ahogy az le van írva.

Szóval a rendszertelen szedés kisbabához vezethet.

2011. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15:18-as voltam: *védekezés
2011. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehetsz, de ha szazalekot akarsz tolem akkor


99% hogy nem leszel terhes.

2011. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!