Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ilyen a barátnőm? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Mióta bogyeszt szed (Milligest) azóta nincs kedve szexelni.

Azelőtt ki se lehetett minket rángatni az ágyból, most meg kéthetente van egy muszájszex, szinte sajnálatból. Ő se érti mi lehet ez. Ráadásul felcsúszott neki pár kiló, hiába biciklizik minden nap.

Basszus, nagyon vártam már a beleélvezős szexet, erre úgy erőszakolja rá magát a kettyintésre.

De ha abbahagyja a gyógyszert akkor megint gumizni kell...

Szóval el kéne döntenem mit akarok. Még két nap van a bogyójából, de a recept a következő három hónapra már ki van írva.


2011. okt. 26. 21:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Oké, osztást nem kértem.

Elmondta a dokinak, annyit mondott, mellékhatás, elmúlhat.

Szeretni is szeretem, éreztetem is, de ha vacsit főzök, habfürdőt csinálok, megmaszírozom, közöelednék, erre csak annyit mond, hogy: sajnálom. Akkor már a nézéséből vágom, hogy megint álló fisszel fogok elaludni.

Egyenlőre babát sem szeretnénk. Neki van egy lánya és egy fia, ikrek, az apjuk elhagyta őket, így fél a teherbeeséstől, de valami rettenetesen.

2011. okt. 26. 21:57
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, elolvastam, és most már tökéletes indolom van arra, hogy miért szavazok nemmel: migrén. Iszonyú fejfájós, és nem csak esténként.
2011. okt. 26. 22:00
 13/14 anonim ***** válasza:
kérje meg az orvosát h írjon másik szert...ezeknek a mellékhatásoknak nem szabadna előjönniük, hacsak nem rossz bogyót írt fel neki, ami mégse jó az ő szervezetéhez.
2011. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vagy kérjen több orvostól szakvéleményt. nagyon sok doki csak azért ragaszkodik egyes gyógyszerekhez, mert az a cég sponzorálja őket, aki a bogyit gyártja, vagy mert az után kap állami támogatást...szóval több doki...annak higyjetek aki pl vérvételt is készíttet a szer felírása előtt.
2011. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!