Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esett már valaki úgy teherbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esett már valaki úgy teherbe, hogy óvszerrel védekezett, nem lyukadt ki, csak annyi volt a baj, hogy először a sötétben fordítva akarták felhúzni, aztán megfordítva kellett?

Figyelt kérdés
Elméletileg tudom, hogy az előváladékok miatt lehetséges, de konkrétan megesett már valakivel?
2011. okt. 26. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
semmi gond , nyugi nem kell hogy ráparázz, nem lesz senki sem terhes ilyentől :D
2011. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én óvszerrel védekezem amióta szexuális életet élek, egyetlen alkalmat sem hagytam ki! Nálunk is előfordult már, az ami veled történt..a fenti válaszok ellenére, lehet hogy csak az én szerencsétlenségem de biztosan nem az óvszer hibája(szakadás) de januárba teherbe estem. Az okot nem sikerült kideriteni, sosem szakadt el a gumi.
2011. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nelegyél már b@lfasz fellehet rakni fordítva is csak nehezebb:D:D
2011. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11:26

sajnos az óvszeren lehetnek olyan mikroszakadások, amiket szabad szemmel nem veszel észre, de mivel a spermium olyan parányi, át tud rajta jutni, így lehetett az óvszer hibája

az óvszergyártóknak viszont megvan hány % hibás darab kerülhet a nem hibások közé, úgyhogy amíg ők azon belül vannak, ezzel nem foglalkoznak

szóval sajnos teljesen lelkiismeretes és helyes óvszerhasználat mellett is kb 2% esély van a teherbeesésre, még ha a használók semmit nem is hibáznak

nem tudom, hogy ez a fordítva fölvevés mennyit változtat ezen... lehet megnöveli valamivel a %-ot, de nem hinném, hogy annyira sokkal

szal 11:26-as, nem feltétlen volt az a ti hibátok, lehetett az óvszeré is

2011. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11:26os vagyok, nekem is Koszi a valaszt! Olvastam errol es eleg nagy problemat okozott az a 2 % nekem. Ilyen a formam:)
2011. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem is tudtam a mikrorepedésekről... köszi
2011. okt. 28. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!