Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti elmennétek vérvételre vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek vérvételre vagy csak kiváltanátok a receptet?

Figyelt kérdés
5évig szedtem tabit,majd kisbabát akartunk,így már 2éve nem szedem.Viszont most elmentem a dokihoz,hogy írja fel megint,de adott még beutalót vérvételre is,hogy menjek el,minden rendben van-e.A receptet is odaadta.Én úgy érzem,hogy nincs bajom,nem akarok elmenni.Olyan para a vérvétel.
2011. okt. 28. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted az orvos örömét leli abban, hogy téged tűvel szurkodnak és lecsapolnak? Nem. Viszont oka van, hogy beutalt, szóval menj.


Egy felnőtt embernek ne legyen egy ilyen dolog para, hiába is fake a kérdés.

2011. okt. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Babát akarsz, és ilyeneken lovagolsz, hogy "para a vérvétel"? Gyereket szülni nem para? Édes istenem...
2011. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A baba már összejött,és igen,a szülés se volt semmi.Gondoltam ezután már mindent kibírok.DE mégsem,legalábbis a félsz megmaradt:S
2011. okt. 30. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!