Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20+ lányok! Elmennétek nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ lányok! Elmennétek nyaralni belföldön egy idegen pasival?

Figyelt kérdés

Nem a szexért cserébe, hanem inkább szabadidő partnerként és kikapcsolódásként, illetve hátha komolyabb is kialakul.

Természetesen kölcsönös szimpátia esetén!


2011. aug. 28. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Tudod olyan nincs. Ha egy pasi elvinne egy vadidegen csajt nyaralni azt nem azért teszi hogy labdázzanak a tengerparton. Ha meg a nő elmegy vele az kurv*.
2011. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vadidegennel nem, esetleg valakivel, akit régóta ismerek, csak eddig nem beszéltünk annyit, úgy talán.
2011. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerinted!

Egyébként az ilyen 14 éves "Pistikék" kiméljenek meg a bölcsességüktől!

Sokmindent lehet csinálni a ladbázáson és a szexen kívűl, hidd el ;)!

Pl megismerni a másikat olyan körülmények között mint egy nyaralás! Vagy te csak labdázni szoktál ha nyaralni mentek? :)

2011. aug. 28. 16:33
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek még:

Szövegértés eggyes! "belföldön" van tenger magyarországon? A balcsi tó! A gyengébbek kedvéért

2011. aug. 28. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Akkor Balaton. Amúgy hidd el okosabb vagyok nállad! Mért is? Mert én nem gondolkozok el azon hogy elmenjek e egy vadidegen pasival? De úgy is te döntesz szal menjél csak dugasd szét magad aztán osszál legyen nagy a szád kis ribanc!
2011. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de értelmes ember nem bízik meg egy idegenben. Ahhoz nagyon kalandra vágyónak kell lennie.
2011. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pasi:D
2011. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én szerintem is pasi...XD
2011. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen pasi vagyok :D

De az elso okostojas aki okosabb nalam, meg mindig nem tud szoveget ertelmezni :D

2011. aug. 28. 17:20
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja! És a legfontosabb ez egy kérdés, NEM ajánlat!

Ajánlatot van kinek adnom ha erre lenne szükségem és pláne nem itt ;)!

2011. aug. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!