Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom péniszén a fityma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom péniszén a fityma szűk, és nem hajlandó orvoshoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a szex működik,de szeretném,ha normális lenne,mert izgat a fedetlen makk látványa,viszont nem akarom,hogy körülmetéljék emiatt,lehet ezt lazítani valahogy?pl. ha sokat mozgatja hogy táguljon?A higiénia miatt aggódom,mert még életében nem látta a makkját fedetlenül :-S
2011. okt. 30. 02:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igényes srác lehet.
2011. okt. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Uram-atyám.. nem jön-(-tt) le neki sosem a fitymája????


Ezen valszeg orvos segíthet csak,ha szerencséje van egy mozdulattal lerántják neki,(vagy megvágják szikével).

De ez nem 1 túl "kellemes" művelet de muszáj túl lenni rajta!

Vagy saját magának,..veszi az erőt rá és megteszi.

Ezt már gyerekkorban kellett volna megtenni /Apu anyu dolga lett volna/..világosítsd már fel a párodat ez nem maradhat így !

2011. okt. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen meg kell oldania ezt a problémát.Ez a probléma volt nálam is, 10 éves koromban azonban véget vetettem a problémának,rájöttem h ami a fityma alatt van,azt kell ki takarítani,hiszen attól nem bírja hátra húzni a bőrt.Azt hiába mossa,semmi értelme,próbálja meg kiszedni alóla az a sárgás beszorult anyagot ami körbe van a bőr alatt, a makk koronája alatt körbe.Biztos hogy ez lehet a probléma.nem túl kellemes de ezért kár lenne felvágatni,nekem is volt ilyen problémám. 22/F

Azonban ha nem az a sárgás betúrósodott félkemény anyag van alá szorulva körbe,csak szimplán szűk a fityma akkor azt bizony orvosoltatni kell.De azért mondd a barátodnak hogy húzza le addig ameddig sikerül,és próbáljon alá nézni,van e valami ami akadályozza a bőr lehúzását.Remélem tudtam segíteni.

2011. okt. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Sürgősen keress egy igényes és gondosan tisztálkodó pasit. Ettől a fickótól csak egy jó kis betegséget szerezhetsz.
2011. okt. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

óvszert használtunk,még csak egyszer voltunk együtt.Azt mondja,rosszul lenne tőle,ha meglátná a makkját fedetlenül.Esküszöm,hogy legközelebb leveszem a nadrágom,és megmutatom magamon,milyen fedetlenül

(nő vagyok,de ugye a csikló anatómiailag hasonló.Aki pedig azt mondja,hogy a csiklónak nincs makkja,meg fitymája,az ne írjon hülyeségeket,mert igenis van!).

Kértem már,hogy lazítsa fokozatosan,láttam is,hogy szűk neki.Azt nem tudom,hogyan szokta megmosni,de kétlem,hogy rendesen tudja :-/ Van esély rá,hogy tágul annyit,hogy normális legyen?

Ha nagyon makacs,akkor mondjam azt,hogy addig nincs szex,és semmi sem,amíg meg nem oldja?

(Lehet,hogy ezzel fogom büntetni,ha semmi sem változik)

2011. okt. 30. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti választ figyelembe vehetnéd,mivel a lényeget ott írtam le,és a kérdést.
2011. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vágd le neki :)
2011. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se szexelnék vele így... A fiamról tudom egy trutyi hegy van alatta :( A kisfiamnak már kétszer felszedettük, de msotmár rendesen mossa hála istennek.
2011. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát figyelj... ajánlom az együttlétek után moss fogat...;)
2011. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a szűkület és a trutyi meg kosz alatta nem jár együtt... csak esetleg kialakulhat a trutyi ha egyáltalán nem lehet hátrahúzni, és mosni. Nem hiszem hogy attól alakulna ki mert nem mossák.
2013. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!