Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi lenne ha azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne ha azzal az óvszerral dugnék ami 2007-ben lejárt?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy megromlik az óvszer? És ha igen van veszélye?
2011. okt. 31. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2007-ben? Pont akkor játszottam a Sebhelyes arcúval (Scarface) számítógépen! Hidd el az az óvszer mindent hazafog vágni :D :D :D
2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szarul járnál. kb. mint ő: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Amúgy nem hinném, hogy '94-es gumi lenne, 3-4 év a lejárati ideje.

2011. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lényeg h 4 éve h lejárt a szavatossága...ha eddig nem kellett akkor...apám micsoda hülyék!
2011. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szerinted mi lenne ha olyan tejet innek ami 2007ben lejart?

kipirosodhat a csaj nunija;)

2011. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a váloszokat föleg annak aki észrevette hogy én ezt a gumit nem véletlenül nem használtam...költözéskor lett megtalálva és kiváncsiságból megkérdeztem..és egyesek akkora parasztok hogy azt se tudják mi a helyzet de már is itélkeznek...NE MiNőSITS
2011. nov. 1. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!