Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex extra safe óvszerral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex extra safe óvszerral kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van? ( többi lent)

Figyelt kérdés

És még lenne 1-2 kérdésem:


2012.05hónapban jár le kb de rávan írva h hűvös, száraz helyen kell tárolni, de nekem vmelyik nap ebben a melegben a zsebemben volt egésznap. Használhatom még?


Még az lenne h szűz vagyok még de félek h a lány vmiért teherbe esik :( mit tehetnék ellene h ne féljek annyira?


2010. júl. 18. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha félsz, ne dugj.

nemlett semmi baja, de ne ott tartsd, undorito.

2010. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem szakadt ki. ennyi elég, nem? :))
2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
HA ennyire zavar, akkor vegyél egy újat bameg, nehogymár 200 ft miatt ezért kérdést írj ki. Egyébként én a Masculant szeretem
2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem még simán jó lehet.. Én is éreztem kb így, amúgy szerintem marha nehéz elszakítani, még egyszer sem sikerült (nem csak az extra safe-re értem).

Ha biztos akarsz lenni, szex után ellenőrizd: mondjuk fújj bele, kicsit tartsd úgy, és ha nem ereszt akkor jó.

Ha meg mégis, akkor 72 órán belül szerintem bármelyik tinédzserambulancián esetleg gyógyszertárakban is lehet kapni "esemény utáni" tablettát.


Úgyhogy nyugi, és fő az önbizalom :)

2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek legfőképp utolsónak.
2010. júl. 18. 19:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Hátt meg első alkalom stb. ha megtudnák h összehoztam 1 gyereket megölnének minimum!!
2010. júl. 18. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Spermicides óvszerból 24h alatt 1 használható, mert irritáció léphet fel. Ne félj, 72h-s tabit szerezzetek be, h ne keljen szaladgálni utána!

Sok sikert!

L/18

2010. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2010. júl. 18. 20:38
 9/11 anonim válasza:
végre valaki aki védekezik :D
2010. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

használjatok lifestyles extrsa safe-t, az spermicides (a durex nem az) és vékonyabb, nagyobb az élvezet :)

persze levegöt kinyomni belöle, stb, alapszabályokkal gondolom tisztábavagy?

2010. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!