Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mért nem jön meg, . Nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jön meg, . Nem jön meg a menzeszem terhes vagyok vagy ez megzavart ez a tabletta?

Figyelt kérdés
A párommal esemény után kiszakadt az óvszerünk és sajnos megtörtént a baj...elmentünk írattunk esemény utáni tablettát. 1 hónapig nagyon fájt mindenem ott lent vizelni is alig tudtam mert rettenetesen fájt . ez ma már elmúlt .nem jön meg a menzeszem terhes vagyok vagy ez megzavart ez a tabletta 15 : lány
2011. nov. 1. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ahogy eltudtál menni eseményutáni tablettát iratni szerintem most is nőgyógyászhoz kell menned, ha szexuális életet élsz ezt amúgy is sűrűbben kéne megejteni.
2011. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát mennyi idővel az aktus után vetted be a tablettát? Mivel ez nagyon erős, ezért megzavarja a hormonháztartásodat, tehát lehet hogy attól nem jött meg, de sajnos attól még mert vettél be eseményutánit, az sem zárja ki teljesen hogy terhes lennél. Nagyon sok minden függ attól hogy mennyi idővel utána vetted be....
2011. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász kell neked lányom!Ha terhes vagy , akkor azért, minél hamarabb.Ha meg nem, akkor azért, hogy megmondja mi a baj.Az se normális, hogy a tabletta után 1 hónapig fájt.
2011. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta mindenkinél más reakciót vált ki. Sajnos felborítja a hormonháztartást, ezért megjöhet hamarabb és később is a menszeszed, mint szokott. Ha már több, mint egy hetet késik a rendes időhöz képest, feltétlenül menj el nőgyógyászhoz! Ha nem vagy terhes, írass fel fogamzásgátló tablettát, hogy a következő menszesztől elkezdhesd szedni.
2011. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok !


Lány esetén, ajánlom a Fanni nevet :)

2011. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!