Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy néz ki a 3 éves párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki a 3 éves párkapcsolatom megszakadni látszik kisebb apró veszekedések miatt ha valaki tud segíteni hogy menthetném meg az írjon. Hogy mentsem meg a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Talán ki kéne kerülni azokat a dolgokat amik veszekedéshez vezetnek!!!

És nemárt egykettő szót megjegyezned:Jó igazad van,megbocsájtom neked,stb

2011. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez igaz erre későn jöttem rá:( tegnap mondta hogy gondolkodnia kell rajtunk...

elmondta hogy ugyan úgy szeret mint eddig de nem tudom mit mondhatnék neki hogy elhiggye van még esélyünk.15 éves korunkban jöttünk össze és tényleg nagyon apródólgokőn veszekedtünk mindig de nem tudom mit mondjak neki

2011. nov. 7. 13:11
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérj tőle megbocsájtást!!!
2011. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kértem:( elmondtam neki mindent hogy bocsájtson meg nekem ha akármikor megbántottam ha nem úgy beszéltem ahogy kellet volna:s erre azt válaszolta hogy vagy mi adtunk ennek a kapcsolatnak vagy az idő:(Mondtam neki hogy de ha esélyesem adunk arra hogy megjavuljon nem is fog:s
2011. nov. 7. 13:21
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem téged meguntak és már a párod eldöntötte hogy vége van vagy talált magának mást...

Ezzel már sok mindent nem tudsz kezdeni,lépjél te elöbb és dobd!!!

2011. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3 év után ..:s nem tudnék vele szakítani .:s és amit vele felépítettem mással egyszerűen ugyan ez nem menne:s ö mindent tud rólam ahogy én is róla ö adott bizalmat nekem én adtam:s pánikbetegsége van és én kitartottam mellette még a durva apósom mellet is álltam a sarat nekem nem menne 3 évet így eldobni végsőkig küzdök:( ezért is fordultam ehhez az oldalhoz hátha valaki segíteni :(

a legrosszabb hogy októberbe volt egy éve hogy eljegyzett múlt hónapban töltöttük a 3 dik évünket:s:(

2011. nov. 7. 13:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor ez kevés amit leírtál!!!!

Hány évesek vagytok?Fiú vagy vagy lány?

Miért és miken ment a veszekedés?

Ha azt akarod hogy segítsünk akkor ehhez jóval többet kell tudnunk ,mert ez is egy olyan kérdés mint a terhes kérdés..remélem érted!

2011. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk mind a ketten és olyan hülyeségeken vesztünk össze mint pl hogy elkésett a találkozóhelyről vagy én késtem el. vagy hogy megbeszéltük hogy szolunk egymásnak ha később leszünk msn.en hogy ne aggodújuk egymás miatt .Vagy olyanon hogy van egy csaj az iskolában aki az osztálytársa volt a csaj szerelmet valót neki és rá is szált viszont 9 báttya van a csajnak és ö mindig mondta hogy inkább ne tegyek semmit majd leáll és csak védeni akart hogy ne verjenek össze de én akkor is féltékeny vagyok a csajra ..:s meg az apósom egy nagyon kemény ember 3 év alatt 3 szór aludhattam náluk meg kell kérdezni e hogy át e mehettek hozzájuk és ez volt a fő veszekedés téma:s mert begurultam az apjára:s
2011. nov. 7. 13:48
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a bizonyos első komoly kapcsolat amiről azt hiszi az ember hogy soha nem lehet vége....Pedig egyszer mindennek vége van....

18évesek vagytok és fiatalok,Talán más mellet jobb helyed lessz ha vége lessz a kapcsolatnak!!!Te inkább jobban félsz attól hogy egyedül maradsz és nem leszel soha se boldog!Pedig ez nem így lessz!!!!

2011. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és nem alkarom elveszíteni:(
2011. nov. 7. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!