Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tart a párkapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tart a párkapcsolatom? Mi a fontosabb. és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én 20éves vagyok, a barátom meg 27 Lassan 5 éve együtt vagyunk, előtte 3hónpig 'csak' barátok voltunk. Szinte azonnal összeköltöztünk, amint összejöttünk.. Míg csak barátok voltunk, mindkettőnknek más tetszett, de aztán elkezdtünk érdeklődni egymás iránt.. Neki az akkori munkahelyén(érettségi után a középiskolában maradt rendszergazdaként) volt színjátszó kőr a diákoknak, és ezekre ő is járt, mert ott volt az a csaj, aki tetszett neki. Erre pár hónapra rá jöttünk össze. Egy hónapja jártunk már amikor ennek a színjátszó kőrnek volt egy 'versenye' Egerben. Tehát ők így szépen elmentek együtt vidékre. Nekem ezzel nem is volt semmi problémám, soha nem voltam féltékeny típus, még csak gondolni sem mertem volna semmi rosszra. Aztán hazajöttek, és kicsit hűvösebb volt velem, olyan nem törődöm. Aztán, pár nap alatt ez úgy elmúlt. Eltelt 2hónap és elutaztunk Görögországba, és ott egyszer csak megszólal és elkezdi mesélni, h mik történtek ott. Együtt 'aludtak' egy egyszemélyes ágyon és hogy jól elvoltak, de mást nem mondott és nem is derült ki semmi konkrét. Egy kis idő múlva máshol jobb munkát kapott és kilépett a suliból, ezért nem járt már színjátszóra sem. 2évre rá kiderült, hogy még mindig írogat a csajnak..Utána még 2évre rá elment a csaj szalagavatójára, és még a véleményemet sem kérdezte. Rá egy félévre, vagyis mostanában írt a csaj a barátomnak egy mailt, h megint van színjátszó csak szombat délutánonként.Ő meg persze, megint csak nem kérdezte a véleményemet, de azért én szépen higgadtan elmondtam neki. Őt nem érdekelte és elment.Mindig azt állítja, hogy nem akar vele összejönni, meg hogy a csajnak pasija van, de ezt nem nagyon tudom elhinni. Megkérdeztem tőle melyik a fontosabb neki a színjátszó vagy én, azt mondta gondolkodás nélkül, h az előbbi. Csalódottságot éreztem.. Tényleg lehet ilyet mondani egy majdnem öt éves kapcsolat után. Azóta az email óta mintha kicserélték volna, furcsa, nem figyel rám,mintha nem is érdekelném. Voltunk bulizni együtt, jó nagy társasággal mentünk. Állandóan eltűnt, és amikor megtaláltam épp sörözik, vagy már táncolt. Ő még csak nem is keresett. A barátnőmet meg a pasija szinte el sem engedte maga mellől. Mondjuk ez meg a másik véglet. Ha épp együtt voltunk egyszer sem táncolt velem, csak mindig közösen voltunk. Én próbáltam 'kezdeményezni', de semmi. Aztán hazajöttünk és mondtam neki:Most se sikerült együtt táncolnunk. Jó hogy többet táncoltam a haverjaiddal, mint veled. Erre ő azt mondja: Akkor legközelebb nem megyünk együtt bulizni.

Egyébként meg soha nem mondja magától, hogy szeret, néha amikor szeretethiányban szenvedek, megkérdezem, hogy szeret-e... Azt mondja, hogy igen, de nem tűnik őszintének. Amúgy elég ideges természetű pasi. Nehéz vele ilyenekről beszélni..

Nem tudom, hogy mi van igazából...


2011. nov. 1. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
adj ki róla egy filmet vagy írj könyvet.
2011. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szerelmes beléd ez biztos. sőt, nem is értem miért van veled. valsz csak kényelmes neki. ez szar így nagyon, de ezt Te is látod. neki nem Te kellesz, csak egy biztos pont vagy akihez visszatérhet. nemakarom aztmondani hogy szakits vele meg stb, azt olyan könnyü igy kivülről, és olyan szar belülről egy 5éves kapcs után, de mindenképp beszélgess vele erről vagy valahogy érezdtesd vele hogy ez igy nem lesz jó. sajnálom hogy igy alakult, de még csak 20 vagy, még semmiről nemvagy lemaradva ha ez véget ér!
2011. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy tippem. Egyet6értek, hogy nem szerelmes beléd és azzal is, hogy csak kényelemből van veled. Tipikusan te vagy a szamár, mert nincs lova. Sztem a másik csaj a ló és ahogy megszerzi, akkor egyből oda fog állni eléd és azt fogja mondani, viszlát.

Ez ellen hogy lehet tenni? Ne tégy. Állj tovább... Éld te is a saját életed. Habár a sztori alapján sztem kicsit túl sokra tartod a párkapcsolatokat, de az mindenesetre valószínű, nem illetek össze.

Uakkor elgondolkodtató, hogy milyen időtávlatokról beszélsz. Éveket ugrasz az időben és 20 vagy. Akkor eszerint gyerekfejjel kezdtetek bele a kapcs-ba, ami megint azt az állításom igazolja, hogy kamaszok között nincs tiszta szerelem csak szexualitás iránti vágy (testi kalandozás).

Összességében azt mondom, javítsd ki kamaszkorod nagy hibáját - s ne várd meg, míg dob - és szakíts vele.

Ha bármiben tudok segíteni, írj privit!


Üdv

2011. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. nov. 2. 16:24
 5/5 anonim válasza:
Egyből összeköltözni rossz dolog.
2011. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!