Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Beszedtem egy doboz dianne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszedtem egy doboz dianne 35-ot. De nem tudom h kelle megkezdjem a masik dobozt vagy m beteg kell legyek. S akkor nem kell szedjem.!?

Figyelt kérdés
kerlek segitsetek mert nem tudom h mondta az orvos:(

2011. nov. 13. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért kell betegnek lenned?
2011. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DiMalto ***** válasza:
nem biztos h neked egyeltalán szedni kellene ha még a nevét sem tudod rendesen: diane 35
2011. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
21 nap tabletta 7 nap szünet,utána elölről.
2011. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi utolsonak..de ugy-e jol tudom,h amikor beteg vagyok az a 7nap szunet..vagy nem?
2011. nov. 13. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Beteg vagy? Még mindig nem értem!
2011. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is: olvasd el a tájékoztatót!

Máésodszor is: nem leszel beteg. Havi vérzésed lesz, ill. ha fogamzásgátlót szedsz, akkor megvonásos vérzés.


Ez általában azon a héten van, amikor nem szeded a gyógyszert - de mindegy, mert mindig 7 nap szünetet kell tartani, akármikor is jön a vérzés. Ha nem jön ebben a 7 napban, akkor is - de akkor azért menj el orvoshoz, mert valami gond van.


Tehát nem a vérzéstől számítva kell a 7 nap szünetet tartani!

2011. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
21 napig szeded aztan 7 nap szunet.Az a 7nap alatt meg kell jojon a menstruaciod.8.ik nap ujra kell kezd szedni a tabit ha lejart mar a menstruaciod ha nem.
2011. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!