Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muszáj a fogamzásgátló szedésé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj a fogamzásgátló szedését szigorúan betartani?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el Diane35-öt szedni. Végigolvastam a tájékoztatót de egy valamire nem kaptam választ. Lehet vele csalni? Ezt úgy értem h pl. hamarabb abbahagyom a szedését (mármint az egy hetes szünet előtt) vagy pár szemmel többet veszek be. Csak azért kérdezem mert ha lehet ilyet csinálni akkor többet vennék be...

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


2011. nov. 13. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne legyen több mint 12 óra eltérés.. amugy mind1..
2011. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi a höbbet veszel be. Max befosol.
2011. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Többet nem kéne bevenni. A szünetet eltolni lehet, előrehozni kevésbé.
2011. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Nem, nem lehet többet bevenni. Ezek a gyógyszerek pontosan kiadagolt hormonokat, és egyéb anyagokat tartalmaznak, így kárt okozhatsz velük magadnak, ha nem megfelelően szeded... Minden gyógyszernél rá van írva, hogy mennyit lehet, milyen időközönként, szerinted ráírnák, hogy "nyugodtan lehet túladagolni"?
2011. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem muszály, de ha nem akarsz terhes lenni ajánlott
2011. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Virág6 ***** válasza:
Ha egy napal késöbb veszed be,akkor nem baj.Az is reggel legyen.Ha összevissza szeded, a menzeszed nem lessz rendszeres.
2011. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is összevissza szedtem,mert mindig elfelejtettem beszedni,és hol volt,hol nem volt a menzeszem.
2011. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előbb ne hagyd abba. ELtolni lehet vele a menzeszt, ha tovább szeded. A szünet akkor is 7 nap legyen.
2011. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hol volt hol nem volt úgy mint a mesében....


aztán vagy terhes leszel vagy nem....

2011. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezek hormonok, nem játékszerek. Ha nem fér bele az életedbe, hogy rendszeresen szedd, akkor még mindig ott a kondom.
2011. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!