Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muszáj a fogamzásgátló szedésé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj a fogamzásgátló szedését szigorúan betartani?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el Diane35-öt szedni. Végigolvastam a tájékoztatót de egy valamire nem kaptam választ. Lehet vele csalni? Ezt úgy értem h pl. hamarabb abbahagyom a szedését (mármint az egy hetes szünet előtt) vagy pár szemmel többet veszek be. Csak azért kérdezem mert ha lehet ilyet csinálni akkor többet vennék be...

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm :)


2011. nov. 13. 23:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Úgy szeded ahogy akarod!

XD

2011. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj.

De akkor szépen felborulhat a ciklusod, majd vagy lesz gyerek - hamarosan - vagy esetleg soha többé.


Ez nem játék. Ha játszani akarsz, egyél gumicukrot.

2011. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszály!!! Ez nem vitamin, vagy cukorka! Elég komoly baj lehet belőle, ha nem szeded rendesen, előírás szerint. Ha el akarod vele tolni pár napot a menstruációt, akkor azt lehet, hogy a levél elfogyása után annyi szem gyógyszert szedsz be, ahány nappal el akarod tolni. De ezt nem minden hónapban lehet, egyszer-egyszer ha szükséges nagyon. Előbb abbahagyni, kevesebbet bevenni tilos, mert rögtön terhes lehetsz akár! De lehet más bajod is, összezavarhatja a hormonokat és rendszertelen lehet a ciklusod.
2011. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz gyereket vagy súlyos komplikációkat, akkor igen, muszáj. (De hogy őszinte legyek nem is értem a kérdést, ilyen komoly dologgal miért kell szórakozni?)
2011. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. nov. 14. 15:09
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
könyörgök, írjátok már pontos j-vel a muszáj-t!!
2011. nov. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!