Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy 2 éve szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 2 éve szedem a fogamzásgátlót, és most valamiért köztes vérzésem lenne?

Figyelt kérdés

2 éves szedem a fogamzásgátlót, a legutóbbi menstruációm elé gyenge volt, és tegnap még ha nem is konkrétan menstruálok, de enyhe barnás/pirosas vérzésem van. Nagyon enyhe, semmi más jele nincs a menstruációnak (se hasi görcs, se fájó mell stb.)

Még az elején se volt köztes vérzésem, lehetséges, hogy most az van? Vagy valami más történt?


Próbálok utánajárni, egyelőre sikertelenül...


Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet már elfáradt a szervezeted ettől a fajtától.Kérdezd meg az orvost,hogy milyen másik gyógyszert ajánl a gyógyszerváltáshoz.
2011. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor anyukámnak ilyen volt... akkor 9 hónapra rá én megláttam a napvilágot.


Nem tréfa dolog. Menj el nőgyógyászhoz! (anyu is tabis volt mégis teherbe eset)

2011. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
basszus:S köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 14. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott nagyritkán lenni köztesvérzésem (9 éve szedem a tablettát), néha besokall a szervezet és így adja ki a pluszt. Nem hinném, hogy nagyon nagy gond lenne, de az a tuti, ha megkérdezed a dokidat.
2011. nov. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szeretnélek elkeseríteni, és nyilván nem is biztos, hiszen minden szervezet más és más. Tehát, én két és fél évig szedtem "Volina" nevű tablettát. Menstruációm után néhány héttel, nekem is ilyen barnásos-véres folyásom volt. Azonnal orvoshoz fordultam és kiderült, hogy 6hetes terhes vagyok. Sajnos ez (gyógyszer) és egyéb egészségügyi probléma miatt a babát nem tarthattam meg, de én javaslom, hogy fordulj orvoshoz. Mégegyszer mondom, ez jelenthet mást is a Te esetedben!
2011. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenképp elmegyek dokihoz! köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 14. 12:57
 7/7 A kérdező kommentje:
és vajon a teszt kimutathatja már ha terhes vagyok?dokihoz mindenképp elmegyek, de ki tudja mikor kapok időpontot.....:/
2011. nov. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!