Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a vélemények a hüvelygyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a vélemények a hüvelygyűrűről?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és most kezdtem el szedni tabit. Eddig csak egy-két apró problémám volt vele(eddig). Szerintem egy darabig szedni fogom, de aztán szeretném kipróbálni a hüvelygyűrűt. Mik a vélemények ezzel a módszerrel kapcsolatban?
2011. nov. 20. 17:24
 1/2 anonim válasza:
Egy barátnőmnek volt, azt mondta, hogy a pasiját zavarja sex közben. Amúgy neki kényelmes volt, nem kellett minden nap odafigyelnie, hogy bevette e a bogyóját.
2011. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem evekig volt es nem volt vele semmi gondunk. Elso honapban a mensi elso napjan kell felrakni, 21 nap mulva levenni, egy hetig nincs fent es akkor jon meg a mensi. Utana mindig a szunetes heten jon meg.

Bennunket nem zavart, en nem is ereztem, a ferjemet sem zavarta egyaltalan szex kozben.

Ha megis zavarni fog benneteket az sem gond, 2-3 orara ki lehet venni, utana langyos vizzel lemosod es mehet vissza ugyanaz a gyuru a kovetkezo 21. napig, vagy a kovetkezo aktusig, ha megint inkabb kivennetek.

Nekem nagyon pontos volt tole a mensim is, semmilyen mellekhatasat nem vettem eszre es a majam is birta (a bogyot nem).

Mondjuk a multkor olvastam itt olyat, hogy a csajszi azert nem szerette, mert tobbszor kirantotta a huvelygyurut a tamponnal es volt, hogy beleesett a wc-be es ujat kellett felrakni.

Ezt nem ertem, hogyan lehetett, mivel csak az elso hasznalati heten van mensi es huvelygyuru egyszerre, azutan mindig a szunetben kell megjonnie a mensinek, szoval amikor tampon van fent, akkor gyuru nincs, amikor gyuru van, akkor tampon nincs. Ez nekem magas volt, de sebaj.

2011. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!