Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-tól barnázás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-tól barnázás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 és fél éve szedek fogamzásgátlót. 1 évig Yadine-t szedtem és az utóbbi 1,5 évben Lindynette-t. Nem tudom, hogy ez egy mellékhatás-e akar lenni, de az előző levél felénél 3 napig barnáztam aztán elmúlt és ahogy szokott meg is jött. De amikor el kellett volna múlnia nem múlt el azóta vagyis barnánzom egy pár csöpp igaz nem sok. Mitől lehet ez? Volt már valakinek ilyen? A 2,5 év alatt egyszer sem fordult ez elő. Amit tudok megyek Dokihoz. Azt írta, hogy mindenféleképpen menjek. Akinek volt már ilyen vagy hallott erről kérem írjon. Előre is Köszönöm
2011. nov. 21. 20:52
 1/5 Vérgibbon ***** válasza:
2011. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is Lindynettét szedtem,több mint 2 és fél évig, nekem is hasonló bajaim voltak,de megszűntek. Az orvos úgy is tudja majd,hogy mit kell tenned,de kb csak azt fogja mondani,hogy majd elmúlik.

Visszatérve a gyógyszerhez,(nem akarlak elijeszteni)ez a lehető legrosszabb gyógyszer amit szedhetsz!Mindig redszeresen szedtem,és egyszer csak nem jött meg,elmentem orvoshoz,és kiderült,hogy a gyógyszer miatt,ugyanis elvékonyodott a méhszájam..Ezek után felírt egy másik gyógyszert (Volina) ami "visszanövesztette"...

Az egyik barátnőmnek is hasonló gondjai voltak,mint nekem,abbahagyatta vele az orvos,és fél éven keresztül menstruált úgy,hogy csak akkor nem volt meg neki,amikor meg kellett volna jönnie...

Szerintem nézz utána,ha van rá lehetőséged,szedj valami mást...

2011. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: A méhnyálkahártyát, nem a méhnyakat...

És egyébként MINDEN fogamzásgátló tabletta elvékonyítja.

2011. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Undergr80 ***** válasza:

"csokis" folyás,az tudtommal endometriozis jele is lehet(olvass utána jobban)....nézesd át magad rendesen,mert páromnál is évek után derült ki,a legtöbb nődoki "átsiklott" a dolgon,pedig rengeteg nőt érintő betegség.

Nem beparáztatni akarlak de jobb az elővigyázatosság...ez nem nemi úton terjedő baj,sajnos a mai napig nem tudják hogy mitől van,valószínűsíthetőleg a sok kémiai cucc,táplálkozás,gének is befolyásolják. Ha cisztád volt esetleg vagy van,akkor 90% hogy az a baj.

2011. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
méhszájat írtam..
2011. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!