Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megvan a menstruációm, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan a menstruációm, és véletlenül elszakadt az óvszer, de időben kivette a pasi, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehetsz. Szerintem biológia órán tanultátok, hogy a női ciklus hogyan zajlik, és mikor van peteérés... ha meg nem, akkor túl fiatal vagy a szexhez.
2008. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehetsz, de sajnos mindig vannak kivételek...
2008. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen, lehetsz, bár kicsi az esély. Menstruáció alatt is teherbe eshetsz, és az előváladékban is lehetnek spermák. Ha időben vagy, szerintem vegyél 72 órás tabi. Jobb félni, mint megijedni.
2008. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon pici az esélye. de persze mindig vannak kivételek. több tényező miatt se nagyon lehetséges. szerintem megnyugodhatsz.
2008. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen nem kizárható, de szerencsére minimális az esélye. Azt mondanám, ahhoz nagyon pechesnek kell lenned, hogy ilyen körülmények között ess teherbe.
2008. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!