Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a pasi nem figyeli, de az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi nem figyeli, de az ovszer ki van hasadva eszre veszi-e? Illetve az ovszer ugy ki tud-e szakadni h a pasi eszre se veszi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 14:31
 1/6 anonim válasza:
100%
ha korábban nem is, de aktus utáni levételkor biztosan észreveszi
2009. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem valószínű. Hallatszik a hangja.
2009. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már jártam úgy hogy kiszakadt...és csaka végén vettem észre....:S
2009. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát. gondold meg. megfogsz valamit egy gumikesztyűben, majd megfogod anélkül. ugyanaz az érzés? velem már 2x is előfordult, és azonnal észrevettem, valamint igen, hangja is van, és nem, nem tud picit kiszakadni, meg nem tud rajta csak pici lyuk lenni, ha elszakad, a következő lökésnél max gallér a bré tövében:D
2009. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én mindig ellenörzöm .... mielött elmegy megnézem (megfogom) hogy minden okés-e ...
2009. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az óvszer nem tud úgy kiszakadni, hogy észre se vegye, mert ha az kiszakad, akkor egy rohadt nagy hasadás lesz az óvszeren. Direkt így találták ki...
2009. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!