Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik ha pont azután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha pont azután szexelek, hogy elment a menstruációm, de vettem be rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal és kiszakadt a gumi elmentünk vettünk gyógyszert meg be is vettem minden megvolt. Én úgy tudom hogy ilyenkor meg kellene jönnie de hogy jöjjön meg ha most ment el? (még nem használtam ilyen gyógyszert soha!) Komoly válaszokat köszi. :-)
2011. nov. 30. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdésed. Mire vettél be gyógyszert?
2011. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szintén mondd el nekem kérlek, hogy méirt esik nehezedre elolvasni a tabletta betegtájékoztatóját. Ugyanis biztos vagyok benne, hogy benne van.
2011. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kár h ilyen hülye vagy, és nem vagy tisztában vele, hogy a gyógyszer nem így működik, mert lehet h terhes leszel, és hülye embernek hülye gyereke születik...amiből már így is elég van a világon.
2011. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!