Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt hét szombaton barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbys kérdése:

Múlt hét szombaton barátnőmmel együtt voltunk. Tegnap kellett volna megjönni-e, de még nem jött meg neki. Lehet, hogy baj van?

Figyelt kérdés
Life Style ultra safe óvszert használtam mert az vált be eddig a legjobban. Nem mentem el mert biztonságosabbnak tartom, nagyon vigyáztunk, az óvszer végén volt egy kis hely mikor kivettem de a tövénél tökéletesen illeszkedett. Azt mondta nem szokott késni csak néha, lehet most is egy ilyen időszak van. Tudom tele van ezzel a kérdéssel a fórum, de eléggé parázunk már és nem tudom mi tévő legyek. Várjunk még 1-2 napot?
2011. dec. 3. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Gumi plusz el se mész. Az esély 0,000000000000000000000000000000, mivel ki se szakadt. Nyugodj meg, nem vagyunk gépek, amúgyis is mínusz, plusz 5 nap késés még teljesen elfogadható.
2011. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Peteérés két héttel a vérzés előtt van. Ha a "múlt szombat" nov 26ot jelenti, akkor nem kell nagyon megilyedni. A női szervezet nagyon érzékeny. Egy megfázás, erős stressz, és sok más könnyen felboríthatja a ciklust. Szerintem várjatok nyugodtan egy hetet.
2011. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Várunk aztán meglátjuk mi lesz.
2011. dec. 3. 10:26
 4/4 anonim válasza:
Velem ugyanez fordult elő,és az aktus után 3 hétre megszületett a kicsi Joe.
2011. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!