Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztos lehetek benne hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos lehetek benne hogy vedett vagyok 100%-osan?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 2 eve szedek valamilyen fogamzasgatlo tablettat. A mult honapban tertem at a lindynette 20ra es ugy valtottam mint eddig.. Befejeztem az elozo adagot es a megvonasos verzes utan ahogy jott volna a kovetkezo adag elkezdtem a lindynette-t semmi gondt nem volt es a masodik adagot kezdtem el. De kicsit most elbizonytalanodtam mert magat a kezdest a verzes elso napjan kellett volna elkezdeni ahogy most olvastam es akkor ugy folytatni csak errol nem tajekoztattak es sajnos felelotlenul nem olvastam utana. De vegulis evek ota szedek tabit es mar egy honapot igyis-ugyis rendbe vegigszedtem es elkezdodott a kovetkezo.. Mas gyogyszert mellette nem szedtem. Ugye igy vegulis nem tortenhet baj?

Elbizonytalanodtam ezert kerem hogy valami epito jellegu valaszt adjatok.


2011. dec. 7. 07:45
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%-os védelem nincs, a hormonális fogamzásgátlók sem védenek 100%-osan - ezt azért jó tudni!
2011. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor vagy védett, ha megszerzed a lila kendőt!
2011. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz, úgy szedted a gyógyszert, ahogy kellett volna. Az első menstruáció a legelső kezdésre vonatkozik. Én is csináltam már úgy, hogy Lindynette-t szedtem, aztán pár hónap múlva Gestomix-re váltottam, és ugyanúgy szedtem tovább a 7 napos szünet után, és nem volt semmi baj.

Jól szedted be, teljesen védett vagy!:):)

2011. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Foleg az utolsot! Az volt a gond hogy valahogy megkavarodtam de akkor igy nem felek hogy megbojdult foloslegesen a hormonrendszerem es rendbe van minden.

2011. dec. 7. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!