Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlas+keso mentruacio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlas+keso mentruacio. Ha nem jon meg a 7. nap szunetbe akkor is kezdjem el ujra szedni a 8. ik napon a kovetkezo levelt?

Figyelt kérdés
Most epp a 7.napos szunet 4.ik napjan vok es meg nem jott meg a verzesem.Kicsitt ideges vok.Jelentkeznek mar a tunetek h meg kell jojon de sehol semmi.Mikor kezdtem szedni nem az elso nap vettem be az elos szemet ha nem az 5.ik nap.Vajon az a baj?
2011. dec. 7. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert szedsz ? amúgy miért nem az első menszi napján kezdted el szedni ?
2011. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Desorellet.Azert nem kezdtem az elso nap m az orvosom azt tanacsolta h ha elszeretnem kerulni a pecsetelo verzest az elso honapban akkor kezdthetem 2-5 napon is.
2011. dec. 7. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az abbahagyás után 5. nap szokott megjönni. Szóval nem kell aggódni. Mondjuk az én gyógyszerem (Novynette) úgy van, hogy a menzesz 3-5. napján szedjem be. 9 éve nem volt semmi gondom ebből. De olvasd el a tájékoztatót, azon rajta van mikor kell elkezdeni a kövi levelet.
2011. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha az orvos azt mondta, hogy el lehet kezdeni 3-5. nap, akkor semmi gond ( de nem találtam semmi használati útmutatót a neten erről a gyógyszerről ..), elfogyott a 21 szem, 7nap szünet és kezd a következő levelet ! Meg kell amúgy jönnie a 7 nap alatt, de lehet csak a 7. nap fog és akkor is el kell kezdened a 8. nap szedni a következő levelet ha nem múlt el a vérzésed .
2011. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Atolvastam tobbszor is a hasznalati utasitast,de nem ter ki arra h ha nem jon meg a 7.nap alatt akkor mi a teendo.Csak annyit ir h 7 nap szunet es 8.ik napon el kell kezdeni ujra szedni.Ha meg 2-5.ik napon vetted be az elso tabit akkor egy hetig mas modszerrel is kell vedekezni.

2011. dec. 7. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:
elméletileg meg kell jönnie , csak max tovább fog tartani a 7 napos szünetnél, vagyis el kell kezdened szedni a következő levelet és még menszeszed lesz . Hát arra végképp nincs tanácsom, hogy mi van ha nem jön meg még a 7. nap sem :S De elvileg már tudnod kell, semmi változás, megjött már ?:) ja , még mindig van ezen kívül akkor 2 napod. Meg kell jönnie ,no para ! Ha meg a tünetek is jelentkeznek, akkor ne aggódj, bár nem lesznek annyira intenzív tünetek mint gyógyszerszedés előtt !
2011. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjott:)Ma reggel:)Ugy orultem.Koszi szepen a valaszokat.:)
2011. dec. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!