Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv! Szombaton volt 1 kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Szombaton volt 1 kis kaladunk a barátnőmmel, de nem volt gumi és mondták, hogy ezt pár hétig tablettával lehet orvosolni, tudtok erről infót adni?

Figyelt kérdés
Persze félúton kivettem, és igazából egyikünknek se volt orgazmusa aznap, de barátnőm mondta, h nem csak úgy lehet terhes és azóta is ezen idegeskedünk. De haverom mondta, hogy pár hétig van erre tabletta ami megoldja ezt a gondot, erről kérnék megerősítést.
2011. dec. 7. 15:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nyugtatgassátok egymást :) Az a leghatásosabb :D amúgy egyik barátnőmbe a barátja 3-szor egymás után rendesen beleengedte és nem lett terhes...:) szóval emberfüggő - az iylen esetek vigasztaljanak :)
2011. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

de tudodmit, ha azért mert bedugtad a a csajodnak, és nem mentél el abortusztablettát adsz neki, és ö meg beveszi, akk megérdemlitek egymást !

A "kihozom idöben" módszert k.sokan használták, és még használják most is, gond nélkül évekig, van minimális esély a gyerekre, de annyira minimális, mint arra, hogy elüssön a lovaskocsi kb.

2011. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
48%

Mindenképp kell beszélni a szülőkkel...az abrotuszt nem lehet eltitkolni, 1., hogy szülői engedély kell és küldenek levelet, az orvos biztos, hogy akar beszélni LEGALÁBB telefonon a szülőkkel

Ezért nagy hiba, hogy illegális...így is be tudják szerezni és így viszont biztos hogy házilag oldja meg, aki beveszi...és miért van az, hogy minden kib*ott dolog csak magyarországon illegális?Miért a maygar orvosokra mondják, hogy szart se tud egyik se, de főleg nem gyógyítani...igen, ért a munkájához az, aki kint van amerikában, avgy akárhol külföldön..(általábanm persez tisztelet a kivételnek)

De logikus, ha legális lenne, és mondjuk fiatalon is szülő nélkül meg lehetne oldani ezt a dolgot, akkr alap, hogy mindenki orvoshoz fordulna...

2011. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszi:D, azzal is próbálom nyugtatni magam, mert olvastam, h a kövér nők nehezebben esnek teherbe, ő meg nem kövér de van súlya picit:). Abortusztablettát meg nem adok biztos, mondtam, h másnap nézzen ilyen gyógyszert mert én nem tudtam, de nemtudta, h hol, ha meg terhes lesz az alap, h szólok szülőknek.
2011. dec. 7. 17:05
 25/32 anonim ***** válasza:
Az abortusztablettát felejtsd el! Ha ne adj isten, terhes lesz, és nem akarjátok megtartani a babát, menjetek rendes abortuszra, ne a tablettát vegyétek meg, mert ha nincs orvosi felügyelet alatt, simán elvérezhet tőle!
2011. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hát arra nagyon minimális az esély, hogy olyat szerze, pláne amennyibe kerül, meg azt se tudom mondjuk mennyire vagyok termékenyxd, sok dolog közre játszik ebben az a baj.
2011. dec. 7. 17:11
 27/32 anonim ***** válasza:
Esemény utánit meg az ügyeleten is felírnak, nemcsak a magán nőgyógyásznál. Tehát akár szombat este is bemehettetek volna, ha van a városotokban ügyelet, és ki tudtátok volna váltani az ügyeletes patikában. Legalább legközelebb tudni fogjátok, hogy működik.
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ja, hát köszi a válaszokat, imádkozom a legjobbakért!
2011. dec. 7. 17:14
 29/32 anonim ***** válasza:
Remélem, nem lesz terhes a barátnőd. Elég felelőtlenek vagytok, de gondolom úgyis tudod. Tanulj ebből a dologból, csak akkor ne védekezz, ha gyereket szeretnél. Van esély sajnos a terhességre, ahogy az előttem szólók mondták, vegyetek tesztet (patikában, drogériában). Ha nem szeretnétek megtartani, akkor nem szeretem írni, de csak az abortusz a megoldás. De ez is következményekkel járhat. Majd írd meg, hogy mi lett, én szurkolok...
2011. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen ciki, vagy nem, én addig abban a hitben voltam, hogy ha kiveszem, nincs mitől terhes legyen, ezvan.
2011. dec. 7. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!