Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónappal ezelőtt kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónappal ezelőtt kezdtem el szedni a symicia nevű fogamzásgátlót. Szombaton kezdtem el szedni a második levelet?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy az első hónapban még nem hat, csak a másodikban. Ma a barátommal szeretkeztünk gumi nélkül, de nem élvezett belém. Mennyi a valószínűsége annak, hogy mégis teherbe estem. Hatott már a gyógyszer?
2011. dec. 14. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyi idő után nem hat, akkor soha nem is fog.

Annyi esélyed van teherbe esni, mint minden más olyan nőnek, aki rendesen szedi a tablettát. Azaz nagyon kevés.

2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor 1 hónap után már hatnia kell. Köszi
2011. dec. 14. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy off, de hol kaptál symiciát?

Én is azt szedtem, de nekem azt mondták, hogy megszűnt, mert bevonták, nem is kaptam a gyógyszertárban.

2011. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magándoktor írta fel, és lehet patikában kapni. De miért vonták be?

Tudod esetleg?

2011. dec. 15. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogi vita miatt.
2011. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, jogi mizéria volt vele.

Na klassz. Majd akkor rákérdezek. Ha nem válik be ez amit adtak helyette, visszatérek arra. XD Kisebbik rossz.

2011. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem azzal volt gond, hogy nem nyújt védelmet. Kérdezd meg a patikában, biztos hogy van.
2011. dec. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!