Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elköttetés? Hol végeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköttetés? Hol végeznek ilyen beavatkozás?

Figyelt kérdés

El szeretném magam köttetni mivel rettegem attól, hogy gyermekem lesz. Milyen orvoshoz kell fordulnom? Mennyire biztonságos a beavatkozás? Mik a mellékhatásai? TB támogatja? Barátnőmnek szóljak erről?


20/F


2011. dec. 16. 22:13
1 2
 1/13 Randy Orton ***** válasza:
0%
lol
2011. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
agysebészho!
2011. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek szépen, komoly a helyzetem! :(
2011. dec. 16. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
aztán 10 év múlva szeretnél egy gyereket és akkor meg szó szerint b*szhatod...
2011. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Igen szólj a barátnődnek

2. Nem támogatja a tb

3. Férfiaknál nem tudom h van de nőknél 40 év felett vagy 3 gyermek után csinálnak végleges elköttetést szóval szerintem férfiaknál sem csinálnak ilyen fiatalon.

Szóval mindig legyen nálad óvszer ha ennyire rettegsz tőle, de szerintem nem ártana beszélgetned a barátnőddel.

2011. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20 évesen??? Azért a család jó dolog ám! Szerintem te ezt nem gondoltad át alaposan. Remélem a "terhes lehetek ettől..." rovat olvasói nem látják, amit írok, de mi a feleségemmel fél évig tüzeltünk éleslőszerrel, tervszerűen, mire összejött a gyerek, így azt mondom, ha már szedtek gyógyszert vagy használtok spermicides gumit, akkor nem kell parázni. Felejtsd el ezt az egész baromságot!

A barátnő amúgy is észrevenné, mert csak ondót (amit a prosztata termel és színtelen) ejakulálnál, spermát (ami fehéres) meg nem, így esélytelen, hogy kihagyd belőle.

2011. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék gyereket. Hogy a Barátnőm mit szeretne, szerintem támogatna benne mert szeret. Amúgy már elhatároztam a dolgot, ha itthon nem csinálják meg akkor elmegyek Ausztriába vagy Szlovéniába egy magánklinikára.
2011. dec. 16. 23:08
 8/13 anonim ***** válasza:
egészségedre ha hülye vagy akkor tényleg ne szaporodj... így is sokan vagytok már...
2011. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

végre egy értelmes férfi, aki tudja mit akar...én is megcsinálnám, csakhát félek a műtétektől mert va kockázatuk nem kevés

21/L

2011. dec. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire fosol akk ne dugj ennyi... Agybeteg...
2011. dec. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!