Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt más is úgy hogy mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt más is úgy hogy mikor elkezdte szedni a fogamzásgátlót a 7. naptól végig vérezte a hónapot?

Figyelt kérdés

Nem barnázom, rendesen vérzek...kicsit kevesebb mintha menstruálnék...

Azt tudom h első 3 hónapban lehet barnázás na de ez már kicsit sok:S

Ez is normális?


rendesen szedtem amúgy.....


2011. dec. 19. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Irány a doki, mond el mi a gond. A menzesz első napján kezdted szedni, ahogy kell?
2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Volt, de hónap végére elvérzett.
2011. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)) második ez vicces volt :))


már felhívtam a dokit, meg fog nézni....csak kíváncsi vagyok a személyes tapasztalatokra is.....


Első naptól szedem, mindig ugyan abban az időben....nem hagytam ki egy szemet sem....

2011. dec. 19. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jó neked ez a foggátló, vagy nincs jól beállítva. Mindenképp orvossal kell konzultálni és kiegészítő védekezést alkalmazni, ha együtt vagy valakivel, mert a fogamzásgátló így nem valószínű, hogy véd.
2011. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre mivel első hónap volt h szedem nem voltunk élesben együtt....de én is arra gyanakszom hogy gyenge lehet nekem ez a gyógyszer.....
2011. dec. 19. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az első hónapban felváltva, 3-4 napig hol véreztem, hol nem, aztán megint nem, megint igen... A 'rendes' vérzés azért abszolút megkülönböztethető volt a színében is meg a mennyiségében is. Szerintem is doki és gyógyszerváltás!
2011. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én meg elég erősen vérzek:SSS

....uh előbb rácsörögtem és délután megnéz.......

2011. dec. 19. 13:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ilyen.

Én az 1. szemtől kezdve végig véreztem az első hónapban, bár 1 hét után kicsit kisebb mennyiséggel- pont úgy, ahogy Te írtad. Aztán a szünetben "rendesen" is megjött, amit abból láttam, hogy több lett a vér.

Nekem azt mondta a doki, hogy rendben van, ilyen előfordul az elején. Viszont így nem vagyok védett, nem állt át a szervezetem, majd onnantól leszek védett, ha végig minden rendben van.

Úgyhogy elkezdtem a 2. levelet is, és akkor semmi gond nem volt, és onnantól vettem úgy, hogy védett vagyok mikor a 3. levelet kezdtem el szedni.

21/L

2011. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A doki azt mondta ne hagyjam abba semmi képen,meglátjuk jövőhónapban rendeződik-e a dolog....


Viszont azt hozzá tette mindenféle képen használjunk óvszert is mert így nagy valószínűséggel nem véd rendesen !!

Még jó hogy az 1 hónapot kivártuk, mert igazából első szemtől védettnek mondják az embert ha menstruáció első napján kezdi el szedni, de most izgulhatnék ha nem használtunk volna mást is ......


Köszi a válaszokat!!!

2011. dec. 20. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!