Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Yasmin (yasminelle) fogamzasga...

Yasmin (yasminelle) fogamzasgatlot szedek majdnem 1 eve. Eddig sosem volt gondom, de most ciklus kozepen elkezdte verezni, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász írta fel? Vett vért,megnézte a hormonszintedet, úgy ajánlotta zet a fajtát? nem mindenkinek jó akármelyik tabletta.
2010. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bettnya ***** válasza:

Szia!

Semmiképp nem jó.. Gondolom nem maradt ki 1 nap sem a szedésben, és a felszívódás is akadálymentes volt. (Pl. Hasmenés, hányás miatt nem bomlik le a tabletta, így felszívódni sem tud.)

Én 10 évig szedtem tablettát, aztán egyszer csak "megfordult" a rendszer, 3 hétig véreztem, 1 hétig nem. Felborult a hormonháztartásom. Na, azóta nem szedek semmit, természetesen orvos tanácsára! :)

Remélem helyre állsz!

Menj el dokihoz mindenképp!

2010. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nogyogyasz irta fel, vervetel nelkul. Eddig meg sajnos egy nogyogyasz sem irt fel nekem fogamzasgatlot ugy, hogy elotte megnezte volna a hormonhaztartasom.

Nem ertem mondjuk azt, ha eddig jo volt a tabletta, most hirtelen miert nem jo. Hetfore kaptam idopontot az orvostol, remelem kiderul akor mi a baj. Terhes nem vagyok, elvegeztem egy terhessegi tesztet, bar nem tudom, hogy ezeket a teszteket esteleg nem befojasolhatja-e a fogamzasgatlo. Egy tabletta sem maradt ki, bar mostanaban sok antibiotikumot kellett szednem. Remelem nem vagyok ujra cisztas, mert akor volt hasonlo verzesem ket menstruacio kozott. A multkor pont hogy fogamzasgatlot kaptam ciszta elhajtasara.

Koszonom a valaszokat!

2010. szept. 9. 10:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes. Szerintetek alljak le most a fogamzasgatlo szedesevel vagy szedjem tovabb?
2010. szept. 10. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!