Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki antibiotukumból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki antibiotukumból joghurba kererve 1 kanállal kostól és minimálisan picit elöző nap megkostólja az hatással van már a fogamzásgátló hatására?

Figyelt kérdés

Tehát nem szedtem állandóan és nem is annyit amennyit a kezelés ir, de csak megkostóltam remélem nem lesz baj belöle, ennyitöl nem sok!

Vagy ha mégis, akkor mennyni időt kell várnom , hogy újra biztonságos legyen a hatása? Már jó pár hónapja sszedem több mint fél éve, és csak most fordult iylen elő, 2 napig csak mire rájöttem hogy antibiotukum és igazából nem is nekem hanem másnak irták fel...


2011. dec. 21. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az antibiotikum neve Curam DUO
2011. dec. 21. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Védekezzetek egy hétig gumival a biztonság kedvéért. azelőtt, hogy szedtél be antibiotikumot voltatok együtt a barátoddal? Bár elvileg kevés jutott a szervezetedbe, de azért jobb a biztonság.


Egyébként pedig soha ne szedj be más gyógyszeréből. Ha antibiotikum, ha nem. Nyilván azért írták fel másnak, mert szüksége van rá, neked meg nincs. Ne csinálj már ilyen hülyeségeket! Egyáltalán hogy jutott eszedbe? A gyógyszer nem cukorka, hogy kóstolgasd.


23/l

2011. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon ostoba vagy, igazán megérdemelnéd, hogy teherbe ess, vagy legalább a terhesség tüneteit produkáld, hátha észbe kapnál.... Sem a fog.gátló, sem az antibiotikum nem játékszer, egyiket sem egy jó poénból írják fel. Mi az, hogy joghurtba keverve megkóstoltad?? Mire számítottál, milyen íze van egy gyógyszernek?? Amellett, hogy esetleg a saját 'ciklus'odba bekavartál, ha olyan valakitől 'vetted el' a gyógyszert, aki szintén szed fog.gátlót, őt is elég kellemetlen szituba hoztad: plusz védekezés és lehet, az antibiotikum sem fog neki használni, pláne ha olyan tájékozottsága van gyógyszerek terén, mint neked.
2011. dec. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ritkán vagyunk együtt a partneremmel, nem jut elég időnk egymásra, és közvetlenül elötte sem voltunk eygütt már vagy 3 napja...

Nem akinek felirták annak nem kell fogamzásgátlót szednie, mivel 1 fiú kisgyerekröl van szó..

Szerintem nem vagyok ostoba én nem veszem magamra kedves utolsó, és nem érdekel az hogy mit gondolsz rólam mikor nem is ismersz én sem illetlek ilyen jelzővel .....

2011. dec. 22. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg nem az ostoba a megfelelő szó, inkább a felelőtlen. Még egyszer mondom: egyik gyógyszer sem játék, és főleg nem a fog.gátló és az antibiotikum. És továbbra sem értem, mi a 'poén' abban, hogy gyógyszereket kóstolgatsz, olyat, amit nem is neked írtak fel... Ahogy a fog.gátlónak, úgy az antibiotikumnak is van egy normális 'adag'-ja, amit úgy állítanak be, hogy azt feltételezik (de milyen balgák, istenem, hogy nem számolnak az emberi hülyeséggel...), az a személy fogja bevenni, akinek szánták. Nem véletlenül szokták azt sem mondani, hogy az antibiotikumot az elejétől a végéig be kell szedni, nem lehet félúton abbahagyni, mert csak rosszabb lesz... Remélem, nem a kisgyerek fogja meginni ennek a levét.
2011. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem megpróbáljuk neki beadni, sajnos magától még nem veszi be, de az elején nem is tudtam hogy ez a gyógyszer olyan, amit nekem árthat, csak késöbb tudtam meg azóta nem kostólgatom...
2011. dec. 23. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!